Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Új barátnő és exbarátnő egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új barátnő és exbarátnő egy társaságban?

Figyelt kérdés

Adott egy középiskolai baráti társaság. Az ex és a srác amolyan alapító tagok, sokáig ők fogták össze a csapatot. Mára már szakítottak. Ennek egy éve. Az ex a szakítás okai miatt nem nagyon tud meglenni a srác társaságában, de nem akarja elveszíteni a barátait se, így igyekszik magát túltenni a történteken (a részleteket a szakítással kapcsolatban elküldöm privátban, akit érdekel. Röviden annyit, hogy a srác undorítóan viselkedett mind az ex-szel, mind az új barátnővel, aki valószínűleg nem is tud az egészről).

Adott egy nyaralási lehetőség a csapattal. Jönne az ex és a srác is. Ha a srác helyében lennétek, hoznátok az új nőt? Végülis semmi köze a társasághoz, és az ex sem örülne (bár ez nyilván nem releváns. Ha jönne az új nő, nem mondaná senki, hogy nem jöhet, még az ex sem, hisz nincs joga beleszólni...). A társaság egy tagja tudja csak, mi történt, a többiek nem (Nem érdekli őket, soha nem kérdeztek rá, pedig látják, hogy bántja az exet valami, mert az évek során soha nem viselkedett így). Vagy mit javasoltok az exnek? Nyeljen és nézegesse a nyaralás során az új nőt? Érezze magát szarul a saját társaságában? Vagy akkor inkább ne is menjen? Így meg egy idő után elvesztené a barátait.

Mindenki 19-20 éves a történetben. Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. júl. 13. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Az ex törődjön a maga dolgával és hagyja békén a pasit az új csajjal. Ha nem tetszik nem kell menni se, de egyszerűen gyerekes amit csinál.
2017. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1. válaszoló. Légyszi fejtsd ki, miért gyerekes amit csinál.
2017. júl. 13. 11:42
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Az ex nem vèletlenül ex.

Az okok mindegyek, a srác már az új batátnőhöz tartozik. Az exnek mègis mi köze van ahhoz, hogyan nyaralnak?

Nyilván, ha nagyon zavarja, hogy közös társaságban vannak, ne menjen velük. ( vagy nőjön fel ès kezelje helyèn a dolgot)


28N

2017. júl. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenkit felpontozok! Jöhetnek még válaszok :)
2017. júl. 13. 12:05
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Egyetértek az előttem szólókkal. Már nincsenek együtt, mindenki foglalkozzon a saját dolgával. Lehet együtt nyaralni, ha képesek ezt normálisan kezelni. Ha az exnek nem menne, hagyja a kiruccanást.
2017. júl. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Amíg nincs túl a szakításon (és nincs, különben a kérdés fel se tevődött volna), addig szerintem ne menjen velük nyaralni. Nem éri meg elrontania azokat a napokat. A barátokkal lehet máskor is élményt szerezni, ha visszajöttek vagy mielőtt elmennek.

Hosszú távon az lesz még a kérdés, hogy a barátok elég éretten kezelik-e a dolgot. Sok esetben sajnos az szokott lejátszódni, hogy a volt pár egyik tagját mellőzik. Erre tudatosan lehet viszont figyelni. Ha mindketten fontosak vagytok a csapatnak, akkor megteszik.

2017. júl. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk ez a szituáció a haveri társaságban, én vagyok az ex, a volt bartomnak meg van új barátnője. (velem meg elég csúnyán szakított)

Miért kéne utálkozni? Kapcsolati szinten nem illettünk össze, kész, felnőtt ember ezt fel tudja dolgozni, nekünk is sikerült, mindkettőjükkel tök jóban vagyok, voltunk már így haveri társasággal nyaralni is, semmi probléma nem volt, spanok vagyunk.

Mi ezen olyan megoldhatatlan? :D

2017. júl. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Miért ne vihetné a barátnőjét a srác?

Ha komolyan tervez a lánnyal, akkor úgyis be lesz mutatva a barátainak, úgyis lesznek közös programjaik.

19-20 évesek, nem várható el,hogy innentől fogva rejtegesse a barátnőjét az ex miatt.

De persze rögtön szakítás után én sem vinném be a társaságba.

De ha már egy év eltelt és a barátnővel komolyan gondolja a dolgokat, akkor vigye szerintem.

De persze ésszel.Szóval így nagyon enyelegni az ex előtt annyira nem kéne(egyébként sem illik társágban).

De egyébként biztos lesz az exnek is párja majd, akit vinne a baráti társaságba is.

Én azt tudom elképzelni csak, hogy az ex és a srác próbál külön-külön lenni a barátokkal.

Egyébként érdekelnek a részletek, ha elküldöd.Lehet úgy másképp gondolnám.

2017. júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a srác helyében vinném a barátnőm. Semmilyen formában nem hagynám, hogy az exem gondot okozzon a kapcsolatomban, és ha otthon hagyná a barátnőjét, az már az lenne. Egyébként sem lehet tekintettel mindenkire. Mindig lesz valami, ami nem tetszik másnak. A lány már hozzá tartozik. Illene vinnie magával, mivel a szerelme.
2017. júl. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

7-es válaszoló. Sajnos nem mindenki tud olyan könnyedén átlépni azon, ha szarul bántak vele. Az ex amúgy nem utálkozik, csak csendben van, ha a srác is ott van, és inkább elhagyja azt, minthogy hallgatnia kellene.

Az összes többinek: szerintem meg igenis számít, mi volt a szakítás oka, ugyanis elég mély nyomokat hagyott az exben. Személy szerint utálom a szar embereket. Valószínűleg, ha megtudnám, hogy valamelyik ismerősöm ilyet művel, nem sokáig nevezném a barátomnak, de minimum elbeszélgetnék vele, hogy mégis miért tette azt amit. Nem mondom, hogy bárki lehet tökéletes, mindenki követ el hibákat. De ha ilyen szinten valaki lelkébe taposnak, azért azt gondolom, nem kell feltétlenül védeni, pláne ha az új nőnek is köze volt hozzá.

2017. júl. 14. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!