Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi játszódhat le az exem fejében?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi játszódhat le az exem fejében?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Nyár végén ismertem meg egy srácot,találkoztunk,majd abban maradtunk, hogy összejárunk szexelni, mert a kémia az jól működött.


1 hónappal később felvetette, hogy próbáljuk meg együtt, belementem. Alapjáraton jól megvoltunk,de egyikőnk sem volt szerelmes, elég féltékeny is volt.


Kb. 1 hete egyik nap még itt volt nálam,másnap már fura volt, aznap szakítottunk is, mert mindketten éreztük, hogy valami hiányzik, én meg akartam szakítani a kapcsolatot, de ő erősködött, hogy ne legyünk rosszban.


Én továbbléptem, nem igazán keresem,ha ír,írok,de ennyi, ő ugyanúgy bókol,becézz mintha mi sem történt volna, meg van lepve miért lettem ilyen rideg vele.


Tegnap meglátogattam egy régi jó barátomat, amint megtudta egyből kiakadt, olyanokat kérdezett lefeküdtünk-e.


Nem normális nem értem élvezi-e ezt az egészet, vagy tényleg maga sem tudja mit akar. Tegnap láttam, hogy lett pár új nő ismerőse mégse tettem szóvá, mert miért is tenném. Bevallom kicsit még hiányzik, de hát ami nem megy nem szabad erőltetni, lehet jobb lenne letiltanom őt, csak attól félek akkor még jobban rám telepedni a butaságaival amihez semmi kedvem..


25/L (ő: 28/F)


2017. dec. 6. 06:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerelmes beléd valószínű, ember függő de neki is jobb lenne ha "elzavarnád". Jobban túl tudna lépni. De ha nem vagy felé közömbös akkor adj időt amig megérted az érzéseid aztán majd meglátod de rossz úgy reménykedni hogyha már te döntöttél véglegesen.



F

2017. dec. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!