Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megéri szakítanom vele 3 év útán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri szakítanom vele 3 év útán?

Figyelt kérdés
Több mint 3 éve vagyok együtt a barátnőmmel. De az utóbbi pár hónapban azt érzem,hogy nem vagyok boldog vele. Pedig ő egy nagyon csinos lány, emberileg sem tudnék hibát találni benne. De mostanában jobban érzem magam egyedül, mintha elmúlt volna valami a kapcsolatunkból, ő viszont boldog és velem képzeli el az életét. És ez rossz érzéssel tölt el, nem tudom eljátszani azt, hogy én is boldog vagyok mellette. És nem tudnám megmagyarázni neki, hogy miért nem vagyok az, hiszen meg van mindenem, és ő sem hibás semmiben.Megéri eldobni ezért egy kapcsolatot, vagy csak időre van szükségem?

2017. dec. 7. 01:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen,hogy a szikra elmúlik,hiába klappol minden.3 év után azért nem kéne idáig eljutni,úgyhogy a helyedben megmondanám,hogy ne haragudjon,de már nem úgy szereted őt.Jobb,mintha áltatnád.
2017. dec. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi jobb egyedül?
2017. dec. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor a kérdést elolvastam tudtam, hogy azt írom, hogy én is most szakítottam 3 év után és érzem magam... De ha minden ennyire klappol akkor azért megpróbálnék vele valamit kezdeni , valami életet lehelni az egészbe.. Nálunk minden egyes beszélgetés konfligtusba torkollott..
2017. dec. 7. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mindenképp szakíts vele, így korrekt.


énvelem úgy próbált kavarni egy pasi, hogy hasonló helyzetben volt, mint te, de rhadék volt, mert a párja háta mögött akart tőlem valamit, de annyi gerinc nem volt benne, h. kilépjen egy szar kapcsolatból, mert annak mondta.


nem vagy boldog, semmi baj.


szakíts, engedd a nőt találni egy olyan fickót, akivel újrakezdhwti.


és majd te is találsz egy olyan nőt, aki számodra az igazi lesz.


a lényeg, h. légy korrekt, ne vedd el az idejét,és ne szenvedj egy olyan kapcsolatban, amiben nem érzed jól magad.

2017. dec. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez így tényleg fura helyzet, mert nem sok konkrét okod lenne szakítani.

De ha mégis ezen agyalsz és csak azért nem teszed meg, mert sajnálod, akkor az baromira nem korrekt se vele, se veled.

Gondold át alaposan és ha így érzel, akkor mondd el neki.

Inkább, mint hogy hülyítsd még éveken keresztül, úgy, hogy tudod, hogy nincs jövőtök.

2017. dec. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne húzzátok egymás idejét, 3 év még nem olyan sok
2017. dec. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!