Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Úgy érzem szakítanom kéne, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem szakítanom kéne, de félek. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt, mindig voltak gondok, viták. Karácsonykor költöztünk össze, és már most azt érzem, nem bírom. Sok mindent sorolhatnék, egy a lényeg, nem vagyok boldog( több okból). De félek. én csak 22 vagyok, így ugye mellette nőttem fel. nem volt más barátom, nem tudom mások milyenek, és milyen egy normális, JÓ kapcsolat. Félek, hogy megbánnám. Félek, hogy sokat képzelek, sokat várok, és nem reálisak az elvárásaim. És félek attól is, hogy nem kapnék mást (kicsit nagy vagyok. Mindig vele képzeltem el az életem, a jövőm, de most nem látok túl sok jót. Lehet csak a megszokás miatt vagyok még itt. De félek. Mit gondoltok?
2017. ápr. 18. 20:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk mik azok az okok, amik miatt nem vagy boldog, így nem is nagyon lehet véleményt formálni.
2017. ápr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Igen.Nem.Talán.
2017. ápr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy boldog és nem bírod, akkor szakítanod kéne.

22 éves vagy. Előtted az élet. Ne kösd le magad egy nem jó kapcsolatba, csak mert ez az első.

2017. ápr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

A párom 30 éves. Egyáltalán nem család centrikus, én már most megállapodnék, lassan gyereket szeretnék. Sosem voltam neki én az első. Én félre tettem a barátaimat, a bulikat, és sokszor a saját családomat is, hogy vele legyek, mindig ő volt nekem a legfontosabb. Nála mindig én rendelődöm alá a szüleinek, a testvérének, mindenki fontosabb neki mint én. A munkája az élete. Ami nem lenne baj hogy szereti, de neki szó szerint az élete. 4ig van a munkaideje, 7kor jön haza (10percre dolgozik itthonról), itthon folytatja, másról nem lehet beszélni, mindig a munkája a téma. Nagyon gyereknek érzem még sokszor, és ami mindigis zavart, hogy eléggé igénytelennek tartom. Ő mindig lerendezte anniyval hogy ő férfi, de könyörgöm... 30 éves. És én küldöm fürdeni, reggel az ajtóból kell vissza küldeni, hogy mosott-e fogat....És hasonlók. Még mindig az anyukája az első, és a családja. Ami nem én vagyok. Másnak ekkorra más gyerekei vannak. Ő még szerintem legszívesebben a szüleivel élne.

Randi időszakunk nekünk nem volt soha, és eljárni sem járunk el sehova. De szó szerint. Van egy nagy kertünk, krumpli, répa meg minden, amit ő szeret, kikapcsolja, kapál, ás, de engem ez nem tesz boldoggá. Elfogadnám és csinálnám, ha emellett lenne életünk. De nincs.

Én úgy képzelném el a páromat, hogy én legyek neki az első, aki mindent oda adna értem, érezzem hogy szeret, törődik velem. Most pl. hogy itt lakom nála, karácsony óta 3x aludtunk együtt. Szex már nincs is, max havi 1.

Tudni kell még, hogy ő kisebb nálam, magasságra is, méretre is (mint írtam, kicsit nagy vagyok).

Ezek mind régen is zavartak, de szerelmes voltam, és legyintettem, hogy á nem is olyan nagy gondok ezek. De most azt érzem, már túl sok minden van (amit le írtam, csak a töredéke). Nem gondolom, hogy ilyen kellene legyen egy jó kapcsolat, főleg nem 22 évesen. Nem az mondom, hogy minden héten menjünk valahova, de havi 1x legalább. Nem vagyok egy bulizós, mint írtam, én már szeretnék megállapodni és lenyugodni. Úgy gondoltam mindig, hogy ő lesz a párom. Elképzelni nem tudtam, és nem is akartam mást. De most nem vagyok boldog. És a sokminden miatt, már azt sem tudom szeretem-e. De mégis félek, hogy vajon én látom rosszul? Igaz a szüleim, és a barátaim, akik jobban belelátnak a helyzetünkbe, mind azt mondják hogy nem jó ez így, hagyjam a fenébe. De félek. A szüleim, és mind a két nagyszülőm házassága is rossz véget ért. Nem akarom én is ezt.

Szeretnék valakit, akihez odaadó lehetek, és aki viszont szeret. Nem csak kapálni vagyok jó.

(most is a 4 nap alatt, azt hittem elmegyünk valahova, legalább sétálni, fagyizni, de nem. És mikor szóvátettem, annyit mondott válaszul,. hogy kimentünk az udvarra nem? - kapáltunk)

2017. ápr. 18. 20:59
 5/18 A kérdező kommentje:
Persze nekem is vannak hibáim, mindenhez két ember kell. Én nem mondom, hogy ő tehet mindenről, csak leírtam amit érzek (mielőtt valaki ezzel jönne)
2017. ápr. 18. 21:00
 6/18 A kérdező kommentje:
Ja és még egy ami zavaró számomra, hogy ő a mai napig kikéri mindenről a szülei véleményét. Újítottuk a házat, és nem voltak jók amiket én választottam (csempe...) hanem az apját vitte vásárolni. És mindig az van, amit ő akar. Ha nekem van ötletem, azt feldobom, de ő dönt. Sosem közösen kompromisszummal. Néha van hogy elfogadja, de általában megvétózza. Amit elfogad, az meg nagyon kis pitiáner dolgok.
2017. ápr. 18. 21:03
 7/18 A kérdező kommentje:
Ez volt az első közös együtt élős karácsonyunk pl... És azt gondoltam, hogy hú tök jó lesz, ketten a fa alatt, és díszítünk és szenteste, és ajándék és de jó. Erre mi volt? Kellett menni a szüleihez. A 24 és a 25 végig ott voltunk náluk. Csomó ilyen eset van :( Basszus így egyszerre leírva nagyon gáz. De lehet, hogy másban meg más lenne ami író gáz nem?
2017. ápr. 18. 21:07
 8/18 anonim ***** válasza:

Te jó ég, ezt még olvasni is rossz volt. Nem értem, ha te is látod, hogy minden rossz, akkor mitől félsz?

Mondjuk eleve ha belegondol az ember hogy 23 évesen összejött egy 15 éves gyerekkel...

2017. ápr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Én nyomultam. Ő nem akarta a korom miatt. De iszonyúan szerettem....Küzdöttem. Egyszer ott hagyott 6 év után... Hát nem ecsetelném hogy járattam le saját magam, hogy vissza kapjam...

És ő ezt tudja is, vissza is él vele sokszor. Most is hogy mondom hogy rossz nekem, az a válasza, hogy ő ilyen, és hogy valamiért mégis itt vagyok... Nem ám az hogy oké, változok kicsit a kedvedért, kompromisszum vagy valami...

2017. ápr. 18. 21:18
 10/18 anonim ***** válasza:
Nos nekem nem úgy tűnik,hogy bármi pozitívuma is lenne ennek a kapcsolatnak számodra így elég felelőtlen dolognak tartanám a gyerekvállalást.Egyértelmű szakítás.
2017. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!