Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek ha a lelkiállapotom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a lelkiállapotom rámegy a tanulás rovására? Nem bírok tanulni, depressziós vagyok, mindig sírhatnékom van

Figyelt kérdés

volt már veletek ilyen? mit lehet tenni? nem túl jó ez most igy a vizsgaidőszak legelején rögtön

sajnos volt már ilyen velem májusban, akkor egy vizsgát el is buktam épp emiatt :/


2017. dec. 12. 00:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Heroin?
2017. dec. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Előttem szóló te magadból indulsz ki?
2017. dec. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az exem miatt buktam ki az egyetemről. :)
2017. dec. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

nagyon sajnálom #3 :( valahogy meg tudom érteni

nem tudom hogy fogom én is ezt így megcsinálni

2017. dec. 12. 01:15
 5/13 anonim ***** válasza:
menj el otthonról. könyvtár. komolyan mondom. tedd meg.
2017. dec. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Sajnálom.

Velem is ez a helyzet. Szakítás után. Mármint az állandó depresszió. Sirharnék.

De olvastam erre egy jó szöveget.

Gondolj bele, mi az ami számítani fog 5 év múlva? A diploma ott lesz a kezedben. De a srácot talán már teljesen el is felejted. Csak egy ember a múltból.

2017. dec. 12. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is úgy vagyok, mint Te... Állandóan az egész "ügy" meg ő jár a fejemben, koncentrálni nem tudok... Dolgozni sem, mert ő is ott dolgozik... Komplett hangulatingadozásaim vannak... Pedig most marhára nem tehetem meg, hogy ne tanuljak... Az én jövőm forog kockán, ahogy neked is. Sajnos érzelemvezéreltek vagyunk. Le kell magunkat küzdeni. Még ha nagyon nehéz is.
2017. dec. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sajnos engem végül az első egyetememről emiatt rúgtak ki :(
2017. dec. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3. és 8. megy a hatalmas pacsi nektek, én is miatta hagytam ott (bár én most visszamegyek)
2017. dec. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Sétálj egyet, vegyél egy forró fürdőt, sírd ki magad. Erre szánj rá egy napot, gondold át a dolgot, ezt a rövid időt ne sajnáld rá, biztos lesz másik vizsga lehetőség is ha emiatt nem tudsz elégési felkészülni és után amit már előttem is írtak: menj könyvtárba tanulni. Ha nagyon nincs erőd tanulni nézegess motiváló képeket("study motivation" és hasonló kereső címszavakkal, akár Google-ön vagy Pinterest-en).

Kitartást!

2017. dec. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!