Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez komoly, ez a szakitas menehte?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez komoly, ez a szakitas menehte?

Figyelt kérdés

Udv,


Szeretnek velemenyt kerdezni, hogy ez igy korrekt.

Az ex baratnom elutazott kulfoldre a baratnoihez. Elozo nap mar erezheto volt a levegoben, hogy valami nem okes, de nem akartam pont akkor belemenni a kerdezoskodesbe. Ugy volt mikor megy, elotte delutan talalkozunk. Arra keltem fel, hogy kaptam egy uzentet tole, mar uton van. 4 napig volt oda, ez ido alatt 2x beszeltunk par mondatot. Mikor hazaert irta, hogy otthon van, es nem akar mar velem talalkozni, hagyjam beken. Ezutan nem tudtam elerni, azota nem beszeltunk. Ez 1 hete volt. Nem tudom, hogy igazabol mi van a hatterben, de ha van valakije elmondhatna.


En: 30F , O: 40N



2017. dec. 14. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen nők. Engedd el és kész.

Hál Istennek ritka...

Nincs benne még annyi sem, hogy elmondja mi történt. Ez nagyon gáz.

Nem akarod te ezt a nőt... (ő sem téged)

2017. dec. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt nem irtam le, de elozo napokban mar veszekedtunk parszor, mert ketelkedtem abban, hogy hove es miert megy.

Es nem ez az elso, hogy kidob utana 1 honap mulva megkeres.

2017. dec. 14. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a kapcsolatnak így semmi értelme. Nem bízol benne. Hit nélkül pedig csak a kételyek kínoznak életed végéig. Neked se kell ez neki se.

Vagy keress mást, vagy ha újra vissza táncol, bízzatok meg egymásban.

2017. dec. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amugy is kiabrandito, hogy ejjelente jonnek vad idegen szamrol sms-ek, mindenki megkapja a szamat. Szerinte ebben nincs semmi rossz (telefonszam csere). Nem tudom miert nem kopik le, ha mar fel eve ezt jatsza?!
2017. dec. 14. 19:45
 5/7 anonim ***** válasza:

-Nem bízol benne

-Ő irogatva szakít veled mert megunta

-az egész egy se veled, se nélküled szakítok összejövök szakítok összejövök ÓVODA, nem kapcsolat.


Hagyd a fenébe. Ha pedig újra megkeres, ne menj vissza hozzá, tök felesleges. Most őszintén, jobbat nem találtál? Tényleg egy 10 évvel öregebb nő kell aki olyan értelmi szinten mozog, hogy szöveges üzenetben szakít?

2017. dec. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mehet a lecsóba. :-) Minek az időt elcseszni ha nem muszáj.
2017. dec. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#4, épp most kopott le (már megint) - most már ne kezdj vele semmit
2017. dec. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!