Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet túlélni, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túlélni, ha a másik egy szó nélkül lép ki az életünkből?

Figyelt kérdés
2017. dec. 14. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt úgy hogy felismered hogy nem volt méltó és most sem az a szeretedre, oilyan után sírsz futsz aki semmibe vesz.


Keress olyat aki értékel, aki szeret.

2017. dec. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%
Hidd el hosszú távon jobb. Nem szeretem az elhúzott szakìtást. Az eredmény ugyanaz. Rájössz milyen ember volt!
2017. dec. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Adom az egyes válaszát. Szó nélkül kilépett valaki az életemből aki tudta hogy szeretem, a legjobb amit tehettem, hogy tudatosítottam magamban: ha valakinek ennyit érek, az nem méltó arra, hogy szeressem és szenvedjek miatta.
2017. dec. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Fél évig minden nap sírtam miatta, mert nem értettem, mi a baj velem. Aztán rájöttem, hogy velem semmi, csak sikerült naiv, szeretetrevágyó kislányként kifognom egy önző sutyerákot, aki meg sem érdemelt, mégis én futottam utána. Most már ha akarna sem találkoznék vele :D
2017. dec. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudatosítsd magadban, hogy nem volt méltó hozzád, nem érdemelt meg téged. Kb ennyi.
2017. dec. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!