Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mért velem történik? Elhagyott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért velem történik? Elhagyott a barátnöm akit mindennél jobban szeretek. Mert nem volt elég a pénz.

Figyelt kérdés
Most olyan gyerekel van akinek van pénze és eltartja.Messengeren szakitott velem enyit érdemlek.Mindig azt mondta hogy soha senkit nem szeretett igy mint engem.Most már olyanokkal alázott hogy minden téren jobb a gyerekkel mint velem.És még letiltott mindenhonnan hogy ne tudjam elérni mintha én lennék a gáz.Hát meghalt a lelkem pedig nem tini vagyok.
2017. dec. 15. 18:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
ez ilyen, hagyni kell :)
2017. dec. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
"Mindig azt mondta hogy soha senkit nem szeretett igy mint engem." Ez volt az első kapcsolatod? Ha ezt elhiszed valakinek akkor tapasztalatlan vagy, mindenki ezt mondja a másik félnek...
2017. dec. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Van ilyen,sajnos.


Engem volt hogy a csaj randi utàn tiltott mert felültünk a BKV-ra azonnal letiltott mire hazaértem.


Egzisztencia alap,õskorban is ez volt.

Ösztön szintû dolog,egyet tehetsz fejlõdsz,karriered építed szépen és lehet akàrmilyen nõd.


Fogd fel tanulàsnak.

2017. dec. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Miért nem volt elég pénz? Nem dolgozol vagy elköltöd elszívod eliszod elbulizod vagy mi?


Sok link alak van és azt megunják a nők ám idővel ha látják hogy tengsz lengsz netán kihasználod.

2017. dec. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
57%

"Mert nem volt elég a pénz"


Persze nektek mégis ezek a nők kellenek akik csak a pénzre meg autóra stb-re utaznak.... A normális lanyokat/nőket észre sem veszitek mert nincs nagy melle meg nincs rajta 20kg vakolat és sorolhatnam még..

Nem tudlak sajnálni..

2017. dec. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem csak a pénz volt ott baj.
2017. dec. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
És ő mondta, hogy a pénz miatt hagyott el, vagy ezt csak te gondolod bele sértettségedbe. Ha nem vagytok együtt, miért kéne elérned őt?
2017. dec. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Mert mondta hogy keresek olyan melott hogy jobban keressek.Ö még nem dolgozott sulis volt.De az új csávo miatt ott hagyta a sulit.És 2 hét ismeretség után oda költözött hozzá ugy hogy nincs meloja.De azt mondta nem hántorgatja neki fel a gyerek.
2017. dec. 15. 19:52
 9/19 anonim ***** válasza:
61%

Így van.

Az a srác valszeg tele van zsével,kisportolt,tuti nagyon meg tudja dugni is.

Nem baj kérdező,keres jobban fizető melót és hidd el kitárul a világ.Nyilván nem hánytorgatja fel gondolom a srác simán fizet mindent a csaj meg tiptop nő,egy dolga van szexinek lenni.

Nem vágysz jobban fizető állásra?

2017. dec. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok gazdag de amit tudtam megadtam nem iszok nem drogozok.Csak szerettem tiszta szivböl kedves voltam figyelmes ágyba reggeli meg ilyenek.Sok séta ha nem volt pénz ennyit tudtam nyujtani néha vacsi.
2017. dec. 15. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!