Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Együtt töltenéd egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt töltenéd egy ilyen helyzetben az "exeddel" az ünnepeket?

Figyelt kérdés

A párommal (ő 29F, én 27N) kicsit több, mint két és fél évet voltuk együtt, ebből több mint két évet együtt is éltünk. A kapcsolatunk maga volt a tökély, sohasem veszekedtünk, nagyon harmonikus, békés (de sohasem unalmas), csodaszép kapcsolat volt. Nem is gondoltam azelőtt, hog van ilyen, az előző kapcsolataimnak rossz vége lett. Aztán közénk került 1200 km távolság, ő hazaköltözött, ezt tudtuk mindketten már az elejétől fogva. Igazából én azt reméltem, hogy itt fog maradni, ő pedig azt, hogy én megyek vele. Rengeteget beszéltünk róla, de sajnos egyikünk sem tudott engedni, elveszíteni nem akartuk egymást, így megbeszéltük, hogy marad a távkapcsolat. Ezt kb három hónapig bírtuk, az együtt töltött nagyon szép idő után óriási törés volt ez. Megbeszéltük, hogy nem folytatjuk, mert nincs reális esély arra, hogy újra együtt legyünk fizikailag is, szakítottunk. Ez október elején volt, és azóta is tartjuk a kapcsolatot.

Most felvetette, hogy mi lenne, ha együtt töltenénk a karácsonyt, nála. Fogalmam sincs, mit mondjak rá, kértem hadd gondolnám át, de az idő már nagyon szorít. Egyrészt nagyon szeretném újra látni, vele venni, mástészt egy nagyon jól működő kapcsolatot ugye nem személyesen zártunk le, talán ilyen szempontból is jó lenne találkozni. De félek, hogy ez a találkozás csak felszakítaná a még amúgy sem régi sebeket...Nagyon sokakkal beszéltem már róla, az ismerőseim, barátaim, kollégáim 90%-a azt mondja, hogy menjek, mind ismerik öt, egy helyen dolgoztunk. A két ember, akik a legfontosabbak nekem, akiknek leginkább számít a véleménye és engem legjobban ismernek, ők azt mondják, hogy inkább ne menjek.

Kíváncsi lennék kívülállók elfogulatlan véleményére.


2017. dec. 16. 11:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Egyikotoknek sem ert annyit ez a kapcsolat, mint amennyi szomorusagot ez a latogatas okozna, szoval szerintem ne menj.
2017. dec. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%

A szakítás kényszerből volt, az érzelmek nyilván továbbra is megvannak. Szerintem ő is szeret még téged, és a fenti leírás alapján te is szereted őt. Ha a szívedre hallgatsz, együtt töltitek a karácsonyt.


Ha az eszedre hallgatsz, nem leszel ott. A találkozás nyilvánvalóan csak elodázná a szakítás feldolgozását, elhitetné, hogy talán mégis működhetne, 3 gyönyörű nap után ismét több hét fájdalom következne.


Ha semmi esély arra, hogy együtt folytassátok, akkor szerintem nem éri meg.

2017. dec. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem mennék,mert csak rosszul érezném magam utána,főleg hogy nem lehetünk együtt.
2017. dec. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
NEM! Ne csinálj magadból hülyét.
2017. dec. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%

Le fognak pontozni (hajrá!) de ha ez a kapcsolat nem volt elég erős ahhoz,hogy a távolságot kibírja akkor sajnos semmi értelme még oda is menni és szenvedni.

Szerintem ne menj


Ismerős szöveg lehet: A távolság a kis tüzeket eloltja,a nagyokat fellobbantja.


Ez a tűz elaludt.

2017. dec. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Több gyötrődés lesz ez, mint öröm.

Elindulni vissza... azt ismerem.

2017. dec. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Igen, egyet értek ezzel: ha a kapcsolatotoknak vége, nem lesztek már együtt, akkor ne menj.


Persze, hogy így rossz, mert még szeretitek a másikat, de mégis szakítottatok.


Döntsd el, hogy megéri a 2 jó nap, hogy utána borzalmasan magad alatt legyél hetekig/hónapokig.. Ráadásul ez tipikusan olyan, hogy mindketten tudjátok, hogy ez csak 2 nap, és vége lesz, így még szebbé teszi, de utána még nagyobb lesz a kopp..


Hasonlatképp ez olyan, mint amikor diétázol, és ott van előtted a kanapén egy csokitorta. Rettenetesen vágsz már az édességre: nem bírsz magaddal, végül fogod és betömöd az egészet. Mi történik?

Abban a pár percben jól is érzed magad, hogy végre, mennyire finom... De utána jön a "rosszul érzed magad a bőrödben" érzés, mert tudod, hogy ennek nem volt semmi értelme.

Engedtél a pillanatnyi örömnek, de ezzel a hosszútávú céljaidat tetted tönkre, csalódottan érzed magad,amiért elgyengültél.

2017. dec. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Egyikőtök sem engedett a másikért, akkor meg mit akarsz?

Max lesz 2 jó napotok, feltéptek minden létező sebet, esetleg lesz még egy kellemes éjszakátok is, és aztán?

Akárhogy ragozod, nem voltatok elég fontosak egymásnak ahhoz, hogy együtt maradjatok és megoldjátok.

2017. dec. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, azt vedd figyelembe, hogy az a két személy, aki a legfontosabb Neked, valóban jót akar-e...

Voltak "jóakarók" akik akkor hitték, hogy jót esznek, ha visszatuszkolnak a kis zárt világomba, ahol szomorú vagyok, és magányos.

Ők így fogadtak el, úgy már nem, ha próbáltam keresni az utamat, és előretörni.

Szóval csak óvatosan azokkal a jó ismerősökkel.

2017. dec. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
bármennyire is fájna, nem mennék. utána iszonyat lenne... és ki tudja, meddig...
2017. dec. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!