Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek is szakítóok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szakítóok ha valaki nem küldi vissza a nemzeti konzultációt?

Figyelt kérdés
Egy barátnőmmel történt a napokban hogy kiderült a vőlegénye előtt hogy többször nem küldte vissza a nemzeti konzultációt mert nem érdekli őt a politika.Erre a vőlegénye teljesen kiborult és szakítással fenyegetőzik.Esküvő előtt 3 héttel vannak.Ti mit gondoltok erről?
2017. dec. 17. 11:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%

Kedvenc "viccem a 45 utáni magyarországi politikáról:


1945-1990 - Ezek phaszok!

1990-1994 - Az előzőek talán mégsem voltak annyira phaszok!

1994-1998 - De!

1998-2002 - Újabb phaszok!

2002-2010 - Ezeket a phaszokat már nem lehet alulmúlni!

2010-2018 - De!


:)

2017. dec. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
2017. dec. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Azt hogy nem szabad hozzámennie!


Ez egy nárcisztikus fiatalember, akinek a kitalált eszméi fontosabbak mint az érzelmei. Mivel valódi érzelmei nincsenek is. Egy ilyen ember mellett az élet csak szenvedés és totális lelki megnyomorodás lesz.


Ennek függvényében lehet választani!

2017. dec. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

hogyan jut el két ember az esküvőig, ha ennyire se ismerik egymást?

a politika csak felszin - valami értékrend megjelenése. Ha az ennyire eltér, akkor jobb is ha nincs házasság

2017. dec. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
58%

Azzal szakítanék aki visszaküldi! :D

Na jó, lehet nem, de beszélgetnék vele erről az biztos.

2017. dec. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Eleve a csaj is érdekes hogy egy ilyen f@$zival összeházasodna. Gondolom az nem most derült ki hogy Tanú. Meg az ilyesmi gondolkozásmód azért süt az emberről.
2017. dec. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Egyszer egy lány ismerősöm összejött egy skinhead sráccal. Mert olyan "aranyos fiú" volt, meg valójában nem is "olyan".


Persze elég fiatalok voltak még, és a srácról is kiderülhetett volna, hogy csak ilyen fiatalkori lázadás, amit kinő pár év múlva.


Nos, elég csúnya vége lett, mert nem nőtte ki, és a végén kiderült, hogy mégiscsak "olyan". A végén egyre jobban belekeveredett a fiú a haverokkal az egészbe, és már a csajt is fenyegette, mert mindenki ellenség volt. Persze vele (és a haverjaival) szakítani sem lehetett úgy, hogy "jó fej srác voltál, de köszi, többé ne gyere kérlek".

2017. dec. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy vagytok vele, lehet lepontoztok de sajnos nem egyedi amit a kérdező leírt. Az én barátnőm is elégé szélsőliberális. Ő azon akadt ki, hogy ha már visszaküldtem a nemzeti konzultációt akkor miért nem kormányellenes válaszokat adtam. Ha tudtam volna nem is szólok neki semmit.Azzal fenyegetőzik, hogy nem fogunk szexelni mert egy intoleráns rasszista vagyok aki nem akar másokat megérteni. Már azon gondolkodom, hogy vagy Orbánt kezdem el szidni vagy szakítok vele.
2017. dec. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!