Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van aki reménytelenül vár az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki reménytelenül vár az exére?

Figyelt kérdés
Storyk is érdekelnének,hogy éled meg hogy telnek nélküle a mindennapjaid szokott-e keresni.

2017. dec. 25. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerencsére már kinőttem ebből.Nem vagyok rászorulva a szánalom-kufircokra meg a szeretetmorzsákra.Most már a jelenben élek.
2017. dec. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mesélj először te is kérdező! :)


Nekem elég aktuális, de szerencsére belefáradtam már a drámába és nem várom vissza. De van mit mesélni:


2 évet voltunk együtt, ez alatt nem bírta kiheverni az előttem lévő barátnőjét, akivel 3,5 évet volt együtt. Meg is csalt vele, hazudozott, össze-vissza kavart, elhanyagolta a kapcsolatunkat, megpróbálta az exe jelenlegi kapcsolatát is szétszedni. Ez egy 34 éves férfitól igencsak gyerekes. Ilyen emberre nem várok egy percet sem már. (az infók most derülnek ki sorjában és még gyanítom fog előkerülni csontváz a szekrényből...)

2017. dec. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha reménytelen nem várok rá, ha van remény, akkor se várok hanem teszek valamit.
2017. dec. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3 évig vártam rá.Ma már új kapcsolatom van.


10 éve ismerkedtünk meg egy online játékban véletlenül.M8ndketten házasok voltunk itt is ott két gyerekkel 250 km távolsággal.Megismerkedésünk után találkoztunk kétszer, aztán 2.5 évig nem de napi kapcsolatban voltunk.

Aztán egy évig titokban találkoztunk .Majd én elváltam és ő is de külön éltünk.Már az összeköltözés következett volna de azt mondta nem.Ő a munkája és gyerekei miatt nem költözött hozzám és ugyan ezek miatt ő sem hozzám.Kérte legyünk távkapcsolatban de én azt mondtam nem...később könyörögtem érte de akkor ő mondott nemet.

Három évig vártam....három évig szenvedtem mint a kutya.Semmit nem tudok róla.

Új €letet kezdtem.Nem vágyom már rá mert boldog vagyok.Sok kérdés és sok tüske meg harag maradt bennem amit feldolgozni nem, csak eltemetni tudtam.

2017. dec. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na igen . feffikent jobban bennunk maradnak a serelmek minta nokben. Mi 10 ev mulva is kepesek vagyunk felbszni magunkst ha ra gondolunk 1-1 dologra meg ha erdektelen is.
2017. dec. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4es vagyok és nő.Nem gondolom, hogy a férfiakban tovább marad sérelem.Legalább is a tapasztalatom nem ez.
2017. dec. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem várok.

Hiába szeretem, tudom, hogy ő nem. Ha újra is akarná kezdeni, ugyanez lenne a vége.

2017. dec. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon hiányzik. Nagyon szeretem.

De bármit tennék, nem lennék neki elég.

Csupán baráti érzései vannak. Vagy még az sem, a veszekedések miatt.

2017. dec. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jelen!

Az én baràtom 3 hónapja dobott ki, kb a semmiből. Nem láttam a jelét a szakításnak és meg sem indokolta. Azóta hiszem, hogy visszajön (pedig tudom, hogy soha nem fog)

2017. dec. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én.. :( 1 hónapja szakítottunk. 3 évig voltunk együtt a barátommal. Gonosz volt velem sokszor, ezért sokat vitáztam vele, egyszerűen nem éreztem hogy szeret. Felkerült a szakítás, megbeszéltük, de úgy állítja be hogy én szakítottam vele. Azt mondta szeret, én is szeretem őt. Elkezdtünk újra beszélgetni 2 hete, de rosszabb lett minden. Én kedveskedtem neki, ő minimalizálta a beszélgetéseket. Megmondtam, hogy döntsön végre, velem akar lenni vagy nem :( de azóta semmi reakció :( Borzasztóan érzem magam
2017. dec. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!