Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti ezt megbocsátanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt megbocsátanátok?

Figyelt kérdés

távkapcsolatban, a páromnak mondtam hogy este elalvás előtt küldjön egy képet magáról.

egy 1 hónappal ezelőttit küldött, ugyanaz a kép...megismerem, egymás mellé raktam, 100%.

kérdőre vontam, azt állítja ez nem ugyanaz , hülyének akar nézni, csak nem tudom miért.

felhívtam videón hogy akkor mutassa meg hogy ugyanabban a ruhában van stb, csak az arcát mutatta a telefonba, és kitalálta hogy fáradt.


mondtam neki hogy oké hogy hazudott csak mondja meg hogy miért és elfelejtem neki,de nehogy mát ezen szakítsunk.

máig tagad.

én így nem tudom folytatni azzal aki hazudik és idiótának néz.


2017. dec. 28. 09:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
37%
Jogosan akadsz ki, a palid pitiáner. Ha ebben hazudik, akkor másban mire számíthatsz?....
2017. dec. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Sosem mondanám páromnak, hogy mutassa hol van, és mit csinál és mi van rajta. Bár a mi van rajta kérdés azért néha felmerül, de más kontextusban.

A kérdésed alapján azt hittem 15 évesek vagytok.


Számtalanszor küldtem már a páromnak régebbi fotót magamról. Senkit nem zavar, se őt se engem.


29N

2017. dec. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
A pofám leszakadna, ha bármikor így követelném a páromtól, hogy küldjön bizonyítékot arra, hol van éppen, mit csinál és mi van rajta. Ez mégis mi?? Hogy képzeled, hogy ez normális? Már itt el kellett volna küldenie téged a francba, ahelyett, hogy régi fotót küldött volna, de a fajtádat ismerve csak basztattad volna és balhéztál volna, miért nem akar képet küldeni. Egy ilyen kontrolláló hisztérikának én is hazudnék, ha valamiért kötelező lenne elvilselnem.. bár neki se kötelező, ezért nem értem miért a sunyi hazudozás a részéről, de úgy sejtem, hogy van ennek részedről előzménye..
2017. dec. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

ő is ugyanezt csinálja.

mivel nem együtt lakunk ez alap.

minden nap küldök neki képet, és ő is nekem.

ő többször akar képet mint én.

szóval nálunk ez normális, pont ezért nem értettem a tegnap estét.

2017. dec. 28. 11:50
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Beteges.A halál küldözgetne minden nap képeket,akármilyen kapcsolatban lennék.Elég együgyű vagy ha így akarod kontrollálni a másikat éppen hol van.Tökös pali lenne,már elhajtott volna a búsba ezzel a rinyálásoddal együtt.
2017. dec. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

és szted ha távkapcsolatba vagy és szeretsz valakit akkor hogyan látod ha nem küld képet?

vagy te beéred ennyivel hogy majd látod havonta 1x ha jön?

ja mert nem tudod mi az amikor szeretsz valakit és hiányzik.

oké nem mondom neki hogy küldjön, de akkor ő se nekem (csak mert ő egész nap ezzel jön).

és így tök jól elvagyunk , sose látjuk egymást.

fantasztikus.

2017. dec. 28. 12:42
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

"és szted ha távkapcsolatba vagy és szeretsz valakit akkor hogyan látod ha nem küld képet?"


Nem is tudom...mondjuk esténként skype? A tököm küldözgetne mindig képeket, mindig fotózgassam magam? Nem hülyültem meg. Nagyon gyerek vagy még, én már rég kidobtalak volna és kerestem volna magam mellé egy felnőtt embert.

2017. dec. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

igen ezek után hívtam skype-on de kinyomta és nem vette fel.

szóval nagyon korrekt nem?

2017. dec. 28. 13:10
 19/21 anonim ***** válasza:

A házasságom egy másfél éves távkapcsolattal indult. Ezalatt a másfél év alatt összesen 3 képet ha küldtünk egymásnak, akkor sokat mondtam. Gyűlölünk telefonálni vagy chatelni, szóval még csak nem is beszélgettünk minden nap, sőt, inkább 1-2 naponta váltottunk pár mondatot és hétvégente Skypeon beszéltünk pár órát.

És tudod mit? Bőven elég volt ez így is, nem kellett minden nap egymás képébe nyomnunk erőltetetten a fényképeket, nem volt kötelező az állandó helyzetjelentés, nem volt egyikünk részéről se jelen az ilyen beteges tapadás, nem állt meg az élet és nem tűnt el a többi fontos dolog az életünkből, csak mert összejöttünk. Érdekes módon nem is álltunk neki hisztizni minden apró piti szaron, azóta se vesztünk még úgy istenesen össze, pedig már évek óta együtt élünk.


Nekem az egészről sztoriról az a benyomásom, hogy vagy van valami vaj a füle mögött vagy valami piti dologról lett volna szó, de inkább sunyult, mert olyan típus vagy aki mindenen hisztizik és akivel nem lehet normálisan beszélni. Mindkettőt el tudom képzelni a kommentek alapján.

2017. dec. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

rendben.

akkor még én kérek elnézést amiért átb@$ztak

2017. dec. 28. 13:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!