Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti ezt megbocsátanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt megbocsátanátok?

Figyelt kérdés

távkapcsolatban, a páromnak mondtam hogy este elalvás előtt küldjön egy képet magáról.

egy 1 hónappal ezelőttit küldött, ugyanaz a kép...megismerem, egymás mellé raktam, 100%.

kérdőre vontam, azt állítja ez nem ugyanaz , hülyének akar nézni, csak nem tudom miért.

felhívtam videón hogy akkor mutassa meg hogy ugyanabban a ruhában van stb, csak az arcát mutatta a telefonba, és kitalálta hogy fáradt.


mondtam neki hogy oké hogy hazudott csak mondja meg hogy miért és elfelejtem neki,de nehogy mát ezen szakítsunk.

máig tagad.

én így nem tudom folytatni azzal aki hazudik és idiótának néz.


2017. dec. 28. 09:31
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem szakíts vele. És nem emiatt az eset miatt, hanem ha ennyire képtelen vagy megbízni a másikban, hogy bizonygatnia kell napi szintem hol van és mit csinál, akkor az nem egy normális kapcsolat és szépen lassan megfojtjátok egymást ezzel és az egyik fél menekülni fog egy ilyen kapcsolatból.
2017. dec. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!