Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon hiányzik, de nem lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik, de nem lenne jó együtt?

Figyelt kérdés
1 hónapja szakítottunk a barátommal, úgy váltunk el, hogy szeretjük egymást, de már nem működik ez az egész. 3 évig voltunk együtt. Beszéltünk utána, de megint kijöttek azk a dolgok, amiken veszekedtünk. Úgy érzem, nem szeret már, ő meg fordítva érzi ezt, pedig még mindig odavagyok érte. Megmondtam neki, hogy döntse el, mit szeretne. Azóta semmi reakció.. gondolom nem kellek már neki. Nem tudom elfogadni :( nagyon szenvedek. Nem tudom mit csináljak :(
2017. dec. 29. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd elmenni. Benne is lehetne annyi gerinc, hogy megmondja, ha nem tud melletted maradni. Így nem érdemes kapcsolatban maradni.
2017. dec. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, hogy nekem is jobb lenne, ha ezt így megmondaná. A tetteivel bár ezt igazolja, de amikor találkoztunk, láttam rajta, hogy akar tőlem még valamit :( és így nem tudok túllépni
2017. dec. 29. 16:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Akár hát, egészségügyi dugást.
2017. dec. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi úgy szakítottunk,hogy még mindig szeretjük egymást,de el kell fogadnunk,hogy nem tudunk együtt élni.Maradtunk beszélőviszonyban,így nem vesztettük el egymást teljesen,de furcsa néha belegondolni hogy együtt terveztünk mindent,és mindkettőnk más mellett fog megöregedni.De ez volt akkor is a jó döntés.
2017. dec. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!