Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Valaki segíteni ebbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segíteni ebbe?

Figyelt kérdés
Segítenétek? a szüleim örökké veszekednek egymással és apám néha meg is szokta ütni édesanyámat... s egyszer édesanyám elment (nem elköltözött) csak elment s apám kereste utána bejött a házba s felhivta nem vette fel édesanyám a telot s aztán késöbb fel vette... Akkor apám kicsit nyugodt lesz, holnap is szerintem nagy veszekedés lesz.. Segítenétek? vajon egyszer elválnak a szüleim? vagy örökké igy fog maradni? vagy lehet ezen változtatni? mert ez engem nagyon zavar hogy apám és édesanyám veszekednek, édesanyám hadja nem szol vissza de apám el is tör valamit mérgébe... tudnék valamit csinálni ez ellen?
2018. jan. 2. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Remélhetőleg anyukád hamar belátja, hogy jobb lenne elválni. Mindenesetre te add a tudtára, hogy neked jobb lenne.

2018. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én szüleim is így éltek én így nőttem fel még durvábbak is voltak.50 év körül nyugodtak le kicsit.Utána is volt veszekedés de verekedés már nem.Mai napig együtt vannak.
2018. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!