Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kinek mi segített a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi segített a szakítás utan a tovabblepesben?

Figyelt kérdés

Mar 4, lassan 5 hónapja, hogy vege a tiszavirág életű volt kapcsolatomnak. Velem szakitottak, mert nem volt szerelmes. Oke, elfogadtam, eleinte nagyon rossz volt, állandóan otthon ültem es sorozatot néztem ez volt az egyetlen mentsváram. Aztán ahogy telt az idő kezdett minden változni, vannak napok amikor szuperul erzem magam, mintha enyém lenne a világ, vannak semleges napjaim, illetve azok a napok amikor hianyzik. Tudat alatt titokban reménykedem meg, habár felesleges, próbálom mondogatni magamnak, de akkor is folyton jelen van ez a remenykedos erzes. Ráadásul mostanában megint inkabb otthon vagyok, bár most nem erzem ugy, hogy ez rossz dolog lenne. Elvagyok, olvasgatok, tvzek szabadidomben, csak ritkán járok el mar bulizni, mert nincs kedvem, ugyerzem felesleges, pedig biztos jót tenne egy kis kimozdulas. Kinek mi segített a tovabblepesben?

21/L



2018. jan. 3. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy lefoglaltam magam, olvasás, horgászás, barátok, hobby, család. És mindig kiadtam/ kibeszéltem az éppen aktuális érzéseimet.
2018. jan. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy lefoglaltam magam, olvasás, horgászás, barátok, hobby, család. És mindig kiadtam/ kibeszéltem az éppen aktuális érzéseimet. Ja és az idő!!!
2018. jan. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt írod hogy tiszavirág életű volt a kapcsolat, mégis 5 hónapja gyászolod?

Oké, kell gyászperiódus, de miért érzed, hogy ennyire nagy hatással volt rád az előző kapcsolat?

Előbb erre kell magadban válaszolnod, aztán elengedni, mert igazából bármit reméltél az exedtől, meg tudod magadnak adni. És ha erre rájössz, akkor lépsz túl igazán.

2018. jan. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A srác aki miatt szakítottam az exxel. XD


Előző kapcsolatban meg az idő. Rengeteg idő. Aztán pedig az, hogy az adott sráccal lezártuk rendesen a dolgokat, olyan szinten, hogy a mai napig is jó barátok vagyunk.

2018. jan. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hármas: en sem ertem, Sot a kerdest is azert irtam ki, mert nem tartom jónak, hogy rövid kapcsolat megis ennyi idő utan sem vagyok tul rajta. Tudom nagyjából mi kell a továbblépéshez: baratok, eljarkalni es ismerkedni. De nekem egyikhez sincs kedvem, eleinte en is ezt csináltam de semmi nem lett jobb tőle. Nem is tudom miert ragaszkodom hozza ennyire, fel évig csak sovarogtam utana, aztán sikerült megismerkednem vele majd fel év utan üzenetben szakított, ráadásul a Szulinapom előtti nap, mielott találkoztunk volna. Szoval lehet ez mind közrejátszik abban, hogy nem igazán tudok elszakadni a dologtól, nagyon sokáig ugy éreztem nem is lett normálisan lezárva, legalábbis en nem ezt erdemeltem volna. Megértem ha elmúltak az érzelmek, de azert igy szakítani... Ráadásul tavaly szeptemberben kezdtem az egyetemet, egyedül lakok azóta is es egyben azert is éreztem nagyon jol magam míg együtt voltunk, mert végre volt tarsasagom, egy fiu aki(n ugy éreztem) hogy szeret, sok közös program, minden nap csinaltunk valamit, állandóan keresett, nem voltam egyedül stb szoval szerintem ezek a dolgok amik nekem most hianyznak, talán nem is maga a személy (bár meg mindig szeretem). Szoval gondolom ezek az okai hogy nem megy a továbblépés, bár probalkozom. De véleményem szerint egy fel eves kapcsolat is nehéz túllépni es egy pl 6 évesen is, nem az együtt töltött időtől függ hanem inkabb az intenzivitastol es hogy az ember meg mennyire volt szerelmes a szakítás pillanatában. Adok meg mindenesetre idot magamnak.
2018. jan. 3. 12:14
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm szépen a valaszokat!
2018. jan. 3. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!