Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mért nem birom ellengedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem birom ellengedni?

Figyelt kérdés

Ugy érzem életem szerelme hagyott el.Nem birok másra gondolni vele fekszek vele ébredek.Egy ideáll lett számomra még nem tetszet enyire nö nekem.Már 3 honapja történt hogy elhahyott.De egyre rosszabul vagyok

Nem tudtuk megbeszélni se mert minden téren kizárt az életéböl.Én igy nem birok tovább lépni sajnos ö mindenem.


2018. jan. 3. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezzel nem tudsz mit csinálni én 4hónapja vagyok így...egyszer csak el múlik..remélem én is vele kelek vele fekszek ő? leszar magasról :D
2018. jan. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Te szándékosan írsz így?
2018. jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#1 Titokban én is reménykedem.
2018. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is néha sajnos de nincs értelme magadat kínzod vele csak
2018. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezen szinte mindenki átmegy egyszer az életben... sajnos. Nekem másfél évembe telt feldolgozni a dolgot (hasonló helyzetben voltam). Magamat emésztettem, hülyét csinálva magamból könyörögtem a lánynak, hogy legyünk újra együtt... de természetesen nem érdekelte. Aztán egyik nap rájöttem arra, hogy ha igazán szeretem akkor el kell fogadnom a döntését. Ez segített.
2018. jan. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ilyenek a nok. a szemet ladakra buknak a drama kell csak mindig nekim!
2018. jan. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!