Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ezt a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt a kapcsolatot bárhogyan helyre lehetne hozni?

Figyelt kérdés

Kezdjük az elején:

Én 17 éves lettem nemrég, a barátnőm 20 éves. Az előző sulimból ismerem, felettem járt 3 évfolyammal. Akkor ismerkedtünk meg, amikor éppen az előző barátnőmmel szakítottam. Ő volt az egyetlen aki segíteni próbált rajtam, amikor mindenki más lesz*rta mi van velem.

Sok idő telt el, mire túltettem magam az exemen, és beleszerettem. Ő meg belém. Igazi szerelem lett belőle. Eltelt egy év, addig teljesen jól ment a kapcsolatunk, voltunk nyáron Balatonon is stb. Aztán az egy éves évforduló (Szemptember) után nem sokkal kezdett el minden szétesni. Aminek egyik fő oka a korkülönbség volt, ami rengeteg dologban való egyet nem értést szült. Meg az, hogy túl sokat voltunk együtt. Többet voltam nála egy hétből mint otthon. Meg az, hogy mind a ketten nagyon féltékeny típusok vagyunk. Minden szarra tudtunk féltékenykedni. Arról nem is beszélve, hogy én elektromos cigarettázok, amit ő nem szeret de ennek és rengeteg kérlelése ellenére használtam mellette, a szobájában, mindenhol. Meg természetesen az állandósodott sok kis vita a semmin. Ezek mind a kapcsolatunk meggyengüléséhez vezetett.

Aminek pár órája történt a teljes megsemmisülése. Egy féltékenykedés volt megint az én részemről. Nem tetszett hogy másik fiúval beszél, aki vele egykorú, magas (barátnőm magasabb nálam, és mindig egy nála magasabb fiúról álmodott), jóképű, sportos... Egyszóval teljesen vetélytársnak alkalmas. Erre sajátját férfilétére féltő emberként felkaptam a vizet. Jobban mint indokolható, ezért nagyon csúnya, paraszt gerinctelen dolgokat vágtam a fejéhez. Amit, mostmár rájöttem nem kellett volna... Ennek vége a szakítás lett a részéről.

Kérdésem az lenne, hogy ti láttok bármiféle mentőövet, amibe még kapaszkodhatok? Mert én érzem, tudom hogy ő nekem az igazi. Tudom, sokatoknak furcsa lehet ez egy 17 éves "kisfiútól", de nagyon szeretem, jobban mint bárkit, bármit, vagy akár saját magamat. Bármit megtennék, hogy ezt helyrehozzam.

Kérlek titeket segítsetek:(



2018. jan. 8. 02:53
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem hagyd ezt így, és fogadd el, hogy ennyi volt.


a bnőd teljesen máshol tart az életében, egy felnőtt, huszonéves nő, gondolom dolgozik és/vagy egyetemre jár.


te meg még hol vagy az érettségitől is?


hogy működött ez a kapcsolat?


például gondolok az anyagiakra.


azt mondod, többet voltál nála, mint otthon.


és bele tudtál pótolni a számlákba? gondolom fogyasztottál ott áramot, vizet, gázt stb.


gazdaságilag te még függő helyzetben vagy, meg még jogilag kiskorú is vagy, nem is szavazhatsz.


érted mit mondok?


teljesen más az életritmusotok, aktuális életfeladataitok.


sztem a bnőd is rájött erre, és nem véletlenül beszélget más fiúkkal.


válogass a saját korosztályodból, egy 16-17 éves lány passzolna hozzád, nem egy 20 éves.


ebből később még több konfliktus lenne.


nem érdemes kapálózni, mert reálisan én nem látom a jövőjét ennek a kapcsolatnak.


te el tudod képzelni, hogy 2 év múlva, 5 év múlva, 10 év múlva is együtt vagytok?


nekem még hátravan az érettségi, az egyetem, a párod meg már akkor lehet, h. babázna.


tudsz neki egzisztenciát teremteni? kész lennél nősülni, apává válni 3 vagy 5 éven belül?


sztem ennyi volt. tapasztalatnak jó volt, de engedd el.

2018. jan. 8. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jav. NEKED még hátravan az érettségi, az egyetem...
2018. jan. 8. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el, de szerintem igen.
2018. jan. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jobban szereted,mint magadat? Ez biztos?

Én nem úgy olvastam abból,amiket leírtál, már ne haragudj!


Amúgy helyrehozható, de valószínüleg mindkettöknek akarni kell. És ha tényleg úgy szereted, sok dologban változtatnod kéne,hogy ezt ő is elhiggye...

2018. jan. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!