Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hagyjam őt végleg ugye? 23N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam őt végleg ugye? 23N

Figyelt kérdés

Érettségi utáni nyáron kezdődött. A fősuli előtt. Első nagy szerelem, majd az első nagy csalódás. Nagyon csúnya szakítás volt, de én még nagyon sokáig szerettem őt, viszont megszakadt a kapcsolat. Eltelt 5 év. A véletlennek köszönhetően újra elkezdtünk beszélgetni, találkoztunk, elmentünk kajálni, hajnalig chateltünk úgy mint régen. Felvetette hogy próbáljuk meg újra mert ő többet érez. Belementem. Ősszel minden tökéletes volt még. Mostanra viszont visszatért az a stílusa ami annó szakításkor volt. Folyamatosan sérteget, megbánt,mindenbe beleköt, olyan dolgokba is amivel addig semmi baja nem volt, meg akar változtatni. Ma is úgy összevesztünk hogy sírtam. Sajnálom mert ismét elkezdtem többet érezni iránta, viszont néhány hónap leforgása alatt visszaváltozott olyanra amilyen régen volt. Azzal indokolja hogy idegesítem és megunta a hülyeségeim.

Hagyjam őt végleg ugye? Ezt nem lehet helyrehozni??

Csak nem értem miért kezdeményezte a kapcsolat újrakezdését és miért volt újra kedves, figyelmes, vicces... Most meg semmi.


2018. jan. 15. 02:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Konkrétan mit akar megváltoztatni?

Mely "hülyeségedet" unja?

Jogos?

Ennyi év már jelent valamit.

Most már olyan ez, mint egy házassági válság:

meg lehet menteni!

2018. jan. 15. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Van ami jogos, van ami nem. De mindenen összeveszünk. Szinte mindennapos ez. Kezdem azt érezni hogy felesleges volt ez az újrakezdés mert újra ugyanazok a problémák jönnek elő mint régebben. Pedig azt hittük menni fog. Azért ennyi idő alatt mindketten komolyodtunk, változtunk. Ha este hazaér akarok vele komolyabban beszélgetni, addig megpróbálom meghozni a végleges döntést.
2018. jan. 15. 02:45
 3/22 anonim ***** válasza:

Én ha valakit szeretek akkor az hülyeségeivel együtt, ha netalántán valami nagyon zavar azt kulturált körülmények között is meg lehetne beszélni. Persze ez oda vissza dolog.

De ha minden butaságon összevesztek és nem tudjátok kulturált környezetben megbeszélni, mi a fenét kell gondolkozni azon, hogy müködőképes-e a kapcsolat. Tudom rossz érzés pláne ha vannak érzelmek, de abba is gondolj bele, hogy meg-e éri így élni.

Viszont ha így megértitek egymást, mint barátok, akkor maximum efelé kelljen menni a kapcsolatotoknak. Nekem is van olyan lány akivel nem müködött a párkapcsolat, de barátként tökéletesen meg vagyunk.

Ám írtad, hogy vannak dolgaid amin jogosan akadhatott ki a barátod, ha oly mértékűnek látod azon probálj meg változni, hátha előnyödre vállik, esetleg más kapcsolatodra is hatással lehet.

2018. jan. 15. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
34%
Felmelegítve csak a töltött káposzta jó.
2018. jan. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
"Folyamatosan sérteget, megbánt,mindenbe beleköt," - mi a kérdés?
2018. jan. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Most reggel hogy bekapcsoltam a telefont, írt nekem munka előtt hogy ne haragudjak a tegnapiért és beszéljünk este.

Mindig ez van. Utána meg megint összeveszünk. Tudom hogy ő nem akar velem szakítani, de nem csak nekem kéne változnom amit nem fogad el...

Köszi a válaszokat! Mindenkinek zöldet adtam!

2018. jan. 15. 09:54
 7/22 anonim ***** válasza:

Shane Tusup effektus, vagyis éretlen férfi dührohamok egyvelege.

Az ilyennek nem is tudom milyen nő való, valószínű valami olyan, aki felrúgja naponta 3x, mert idegbeteg.

Annak idején én is észrevettem magamon ezt, és gyökeresen meg akartam változni.

Ha gyógyszerel, hát gyógyszerrel.

Inkább magamat változtatom, mint a környezetemet, ha tudom, hülye vagyok.

Márpedig a barátod tudja magáról, mégsem tud változni.

Magától nem is fog menni.

2018. jan. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Vagy lehet az a gond, hogy egyszerűen nem illünk egymáshoz.. Van ilyen.
2018. jan. 15. 13:32
 9/22 anonim ***** válasza:

Ha valakit szeretek, annak bírom a hülyeségeit is.

Ennyi.

2018. jan. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ma is összevesztünk. Holnap záróvizsgázok, aztán egész nap nem is érdekelte az egész. Mindenre annyit ír hogy "ok". Sok sikert se kívánt. Illetve annyit mondott hogy unja már ezt az egészet hogy engem a vizsga érdekel és mit nem tudok felfogni azon hogy ne idegeskedjek a holnap miatt. Én pedig mindig biztatom őt mindenben,érdeklődök.. De én ezt így nem bírom tovább. annyira fáj :((
2018. jan. 16. 18:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!