Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miert erdekli exemet szakitas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert erdekli exemet szakitas utan, hogy randizok-e mar?

Figyelt kérdés
Es kozli velem, hogy megveri a pasimat..(amugy nincs senkim) 3 napja mentunk kulon, es nem szeretnek meg jo ideig senkit!En szakitottam,mert mindennap vitaztunk, es belefaradtam.Ha ez szamit

2018. jan. 16. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Mert szeret, vissza akar kapni, blabla
2018. jan. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán miért beszélsz vele?
2018. jan. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Még nem tette túl magát a szakításon, és halálosan féltékeny lenne egy új fiúra. Ez így leírva úgy hangzik hogy ő az áldozat és te nem érted meg, de nem ez volt a szándékom, mivel elég primitív hozzáállás a részéről.

Egy bizonyos kor fölött kellene hogy legyen annyi büszkeség a férfiban hogy akkor is úgy csinál mintha nem érdekelné, ha valójában végigbőgi az éjszakát miatta...


Az is lehet hogy úgy gondolja hogy egy másik fiú miatt szakítottál vele. Nekem legalábbis ha egy lány szakít velem ez a lehetőség mindig megfordul a fejemben megmondom őszintén.

2018. jan. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hat mikor szakitottam, egybol van vkim?Feltekeny tipus volt, de ez nem zavart, mert en is olyan vagyok..Ha emiatt kiakadt ram, mindig megbeszeltuk..Csak szimplan nem foglalkozott velem.Bizonyos kor felett...21 eves..szoval meg nem varok tole csodat, de sztem o kesobb sem lesz masabb...Azert beszeltem vele ma utoljara, mert a cucxait elvitte.Ennyi.
2018. jan. 16. 15:28
 5/7 A kérdező kommentje:
ja amugy ami meg vicc, o irogat csajoknak..Es o pattog?
2018. jan. 16. 15:29
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen... a "maradjunk barátok" dolog néha működik, de csak ha egyik sem akar már a másiktól semmit, és az egyik fél sem érzi magát sértve...


Legjobb ha nem foglalkoztok egymással, feltéve ha nincs kedved egy jót veszekedni.

2018. jan. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy milyen gyorsan tetted túl magad rajta, vagy bizakodik, vagy nem bizakodik már , csak még szeret, esetleg pusztán kíváncsi.
2018. jan. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!