Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tesztek szakítás után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesztek szakítás után a közös képeitekkel?

Figyelt kérdés
Ha egy hosszú kapcsolat szakítással zárul, rengeteg megörikített élmény, közös kép készül. Ezekkel ki mit tesz? Kitörli, mintha sosem létezett volna, mert úgysem nézegeti, vagy megtartja, hiszen az élete része volt. Kíváncsi lennék a véleményekre.

2018. jan. 16. 15:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Facebookról törlöm vagy beállítom úgy hogy csak én lássam... Telefonomról / gépről még nem töröltem ilyet.
2018. jan. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Megtartottam mind a 2 házasságom közös képeit is, hisz életem részei voltak. Az emlékek attól még emlékek maradnak, nem lehet 1 gombnyomással meg nem történtté tenni. 35N
2018. jan. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Én kimentem egy pendrive-ra, amit aztán eldobozolok, majd több idő letelte után, vagy amikor már túlléptem, visszateszem a gépre. Ezt eddig 2x csináltam, igy megakadályoztam, hogy a képek felett keseregjek.
2018. jan. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Eltakarítom szem elől, de egy folderben elmentem a gépemen (ami pedig automatikusan felteszi cloudra), ahol a többi képem is tartom. Van annyi önuralmam, hogy ne nézegessem amíg fáj (bár később se nagyon nosztalgiázok), de nem törölném ki, hiszen az életem része volt.
2018. jan. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Megtartom őket. Az életem része volt.
2018. jan. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Torlom, ha epp unatkozom, de nem valoszinu, hogy azonnal szakitas utan allok neki, mert altalaban eszembe se jut, hogy ilyenek is leteznek.
2018. jan. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Gál Zoé ***** válasza:
50%
Törölni szoktam.
2018. jan. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Archivàlom őket.
2018. jan. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%

A tulzottan romantikus kepeket azert törlöm fb-röl (ill. leszedem a jelölesemet). De pl. baratokkal valo csoportkepeket nem. Ezek is szep emlekek, es, ha nagy ritkan odatevedek, akkor inkabb arra emlekszem, milyen jol ereztem magam akkor, nem pedig azon bankodok, hogy vege van.


A telefonon vagy laptopon levö kepeket pedig szelektalni fogom. Ezt mar az elsö komoly kapcsolat vegekor hataroztam el. Azota is mindig eszembe jut, amikor uj keszüleket üzemeltetek be (vagy ennel a kerdesnel). Kitörölni nem fogom, mert rendezetlenek a kepek es van köztük olyan is, amin olyan barat es/vagy rokon van, aki mar nincs velünk. Igazabol pedig az törtenik, hogy egy idöközönkent növekvö kepgaleria vandorol keszülekröl keszülekre, de eszembe sem jut, mikor nyitottam meg utoljara.

Van olyan voltbaratnöm is, akivel joban vagyunk, de akkor sem jutna eszembe nezegetni a regi, közös kepeinket.

2018. jan. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát nálunk nem sok közös kép készült. Inkább a szeretőjével csinált feszt képeket. Amik nála vannak azokat meg szokta hagyni. Előttem az ex barátnőiről is meghagyta. Én addig hagytam meg még túl nem léptem rajta aztán töröltem.
2018. jan. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!