Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanom kellene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kellene?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok, barátom 29. Nemrég költöztünk össze, már 4 éve vagyunk együtt. Nekem előtte nem volt kapcsolatom (csak egy régebbi gyerekszerelem). Neki elvileg volt 4 lány az életében, de nem volt kapcsolat, szerintem csak egyszeri szex volt mindegyik. Sose akart beszélni róla.

Szóval már úgy 1 éve, hogy nagyon ment lefele a kapcsolatunk, már kevésbé volt hozzá kedvem. Nem sűrűn találkoztunk, teljesen eltávolodtam tőle. Aztán a szex az sosem ment jól. Próbáltam neki felhozni dolgokat, mit próbálnék ki, minek örülnék, de sosem tett a kedvemre. Elegem lett belőle és ebből lett is egy komoly beszélgetés. Aztán sírt meg minden én meg megsajnáltam, adtam neki új esélyt. De az a beszélgetés, meg maga az, hogy erről kellett beszélni, meg ez a fő probléma, annyira megtört bennem valamit, hogy én azóta képtelen vagyok hozzá úgy közeledni. Gondoltam az összeköltözés fog segíteni, de egyre inkább megijedek ettől az egésztől. Ő komolyan gondolja velem, de nem zavarja, hogy sose szexelünk már. Néha egy kis orál, de annyi. Azt is csak amiatt teszem, hogy ne legyek már megszólva, de fullra nem izgulok már fel. Igazából azt se tudja mit kellene kezdeni egy női testtel. Őszintén: béna. De nagyon, de ezt nem mondhatom egyenesen a szemébe. Már pedig ezen nincs mit szépíteni.

Sok mindent átéltünk, szeretem egyébként. Ezért is vacilálok mi legyen. Ha arra gondolok hogy szakítanék vele, elkezdek sírni, fáj, utálom magam.


Volt úgy más fiú az életemben, hogy csak ismerősök voltunk, de már a jelenlététől is teljesen zavarba jöttem. Sose votl semmi köztünk, nem is beszéltünk ilyen dolgokról, de valahogy ő is meg én is éreztük, hogy ez tök más köztünk, mint sima ismerősi kapcsolat. Neki is lett barátnője azóta. Nem beszélünk.

Barátomnál viszont sosem éreztem ilyen furcsa érzést. De nagyon megszeretett, és én megszerettem, hogy szeret.


Nem értem magam. :(


2018. jan. 17. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem, itt nem tudunk olyat mondani, amivel nem lennel eleve tisztaban.


Fajdalmat kell okoznod egy szamodra fontos embernek. Minel tovabb huzod, annal rosszabb lesz. Sok mindenen lehet persze valtoztatni, de ha ennyi idö utan teljesen elmult (vagy igazabol sosem volt) a szenvedely, akkor ez hosszu tavon csak szenvedessel vegzödhet.


Gondolj arra, hogy összeköltöztök, aztan megiscsak összehazasodtok es egyszer egyszer csak összebujtok es lesznek gyermekeitek... nem remiszt el az a gondolat? Nem erzed ugy, hogy akkor mar sokkal nehezebb es fajdalmasabb felismerni, hogy nem szeretnel boldogtalan lenni? Most egyikötök sem az. Megis valamennyire meg ragaszkodtok egymashoz. En nem varnek, mig jobban összegabalyodnak a szallak, de ez csak az en szemelyes velemenyem...

2018. jan. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Sajat magad erdekeben legyen annyi eszed, hogy nem maradsz kapcsolatbam olyannal, akire azt kell mondanod, hogy "megszerettem, ahogy szeret". Ez egy nagy semmi lofarok. Ez az "epp nem volt mas, o meg olyan kenyelmes, megbizhato, igaz, hogy minden szar a kapcsolatunkban, es meg megbeszelni sem tudjuk, vagy legalabb dugni helyette egy jot, es amugy felek is csinalni barmit is, ugyhogy meg ucsorgok a langyos szarban picit. Annyira nem is budos." - c. siram szep kontosbe csomagolva. Sajat magadra nezve is teljesen szanalmas ez a helyzet meg ra nezve is.
2018. jan. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Az a baj, hogy te egy megszokáson és sajnálaton alapú kapcsolatot élsz meg. Ebben sosem leszel boldog. Ahonnan kiveszik a játék, a humor, az önfeledt létezés élménye, a szex, ott alapvető bajok vannak...és az is furcsa, hogy az összeköltözés előtt nem tűnt ez fel...az ugyanis általában nem gyógyítja az ilyen problémákat, hanem csak felerősíti. Szóval ha nem megy a változtatás, akkor szakíts.
2018. jan. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Saját oldogságod számit a nap végén... és te is megérdemled, hogy egy olyan férfival legyél, aki tudja, hogyan kell az ágyban boldoggá tenni a nőt. Ne kösd le 24 évesen magad egy szexmentes kapcsolatba, ráérsz a szexmentességre majd évtizedekkel később, amikor már idős leszel (olyan nagyon idős, tudod...). Életed legszebb évei, most kell kitapasztalni a szexualitást!
2018. jan. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

és én megszerettem, hogy szeret.


na, te nem vagy belé szerelmes, ezt szerintem leszögezhetjük.

és nem őt szereted valójában, HANEM a helyzetet, hogy ő szeret téged, hogy szeretve vagy.


te egy kis nárcisz vagy, aki ebben a szeretetben sütkérezik, mert a hiúságodnak, az egódnak kell.


ugyanakkor nem veszed észre, hogy valójában te használod ki a pasidat érzelmileg, mert ő szerelmes, de te nem, és akkor szted mennyire őszinte, hogy vele vagy?


rinyálsz, hogy nincs szex, de ahogy megfogalmaztad, benned vágy sincs már felé.


érted az ellentmondásokat?


bírálod a szexbeli dolgok miatt, de a te tested-lelked nem vágyik rá.


rád jön a sírás, ha a szakításra giondolsz, pedig nem is szereted.


azért sírsz, mert a helyzetet, a párkapcsolati szituációt nehéz elengedned, mert akkor ki fog téged szeretni, nárcisz?


na, ideje felnőni, megtanulni megkülönböztetni az érzéseket, önismeretet tanulni, és elengedni ezt a fiút, hadd taláéjon olyan lányt, aki valóban szereti.

2018. jan. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez a nárcisz duma elég gagyi. Azért nem kívánom már, mert belefáradtam abba, hogy nem tud velem jól bánni, hiába mondtam az igényeket!!!


Sok beszélgetésen estünk már túl, ideig-óráig javult is a helyzet. Mivel nem láttuk sűrűn egymást gondoltam amiatt rossz úgy, ahogy van ez az egész. Amúgy is dűlőre akartam vele kapcsolatba jutni, hogy egyáltalán összefogunk e még valaha költözni vagy nem? Mert ezt a részét nem jelezte volna sosem... gondoltam ez is jó neki így... aztán ahogy kérdőre vontam, úgy lett végül belőle valami. Gondoltam ha együtt élünk így már nem tud elszaladni a problémáink elöl, és hamarabb meg tudjuk oldani.

Azt érzem mindent a szőnyeg alá söpör. Szerinte nincs baj semmivel, én reagálom túl.

2018. jan. 17. 17:50
 7/8 anonim ***** válasza:

ha gagyinak találod a "nárcisz dumát", akkor szenvedjél még kicsit ebben a langyos szarban, és sajnáld magad.


önismereted nuku.

2018. jan. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazából a megfogalmazással és egy-két dologgal nem értettem egyet. De elfogadom a véleményed.
2018. jan. 20. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!