Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy éljem túl a szakítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éljem túl a szakítás?

Figyelt kérdés
Nem bírok enni, folyton rá gondolok és sírok. Azt hiszem soha senki nem lesz mellettem annyira mint ő
2018. jan. 17. 19:28
 1/7 A kérdező kommentje:
6 évet voltunk együtt ha számít is valamit
2018. jan. 17. 19:28
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Hány éves vagy? És miért lett vége?
2018. jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

... nem, mar nem szamit, mennyit voltatok együtt.


Miutan megtalaltam eletem nagy szerelmet, evekig boldogak voltunk vegül pedig megsem müködött, en is teljesen összeomlottam. Aztan voltak felszines kapcsolataim, mig vegül megismerkedtem egy lanyt, akivel minden annyira varazslatos es csodalatos volt, hogy elötte meg almodni sem mertem volna erröl. Meseszerü evek multan pedig ez is kudarcba fulladt. Gyönyörü volt, de elmult. En pedig a padlon.


Most pedig egy fantasztikus lannyal vagyunk együtt evek ota es tervezzük, hogy elörebb lepünk kapcsolatunk soran...


Amit ezzel mondani szeretnek. Most szenvedsz, mint egy meglött kutya. Ez igy van rendjen. Azert faj, mert annyira jo volt. De az elet megy tovabb. Egyszer a fajdalom utat enged a szep emleknek es majd valami uj, talan meg szebb dolog kezdetenek...

2018. jan. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

"Egyszer a fajdalom utat enged a szep emleknek es majd valami uj, talan meg szebb dolog kezdetenek..."


Mondták már, h írjál verset? ... ;)


Egyébként, igen, így van.

2018. jan. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én 26 ő 27

Azért mert sokszor bunkó voltam vele az utóbbi időkben kb 2.5 év

2018. jan. 17. 21:26
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
És, miért voltál bunkó vele az utóbbi 2,5 évben?...
2018. jan. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez az hogy nem tudom.
2018. jan. 18. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!