Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy éltétek túl a szakítást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éltétek túl a szakítást barátok nélkül?

Figyelt kérdés
Konkrétan egy db lány barátom van mert nem vagyok az az ismerkedős típus. 26/F
2018. jan. 19. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
A szakitas nem art az egeszsegednek, alapbol tuleled.
2018. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az lehet de majd bele pusztulok
2018. jan. 19. 18:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu, én annyi tudtam tenni, hogy eltettem magam mellől minden éles és hegyes szerszámot, hogy nem tudjak magamban kárt tenni és vártam az időre, hogy elmúljon a fájdalom...
2018. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolso:Es elmult?
2018. jan. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanebben a cipőben voltam/ vagyok. Velem több, mint 4 hónapja szakított a párom. Túl sok barátom nincs, inkább csak amolyan ismerősök. Azt csináltam az elején, hogy próbáltam minél több helyre eljárni, azt értem ezalatt, hogy beiratkoztam angol tanfolyamra és önismereti csoportba. Sokáig küzdöttem is a fiúért, hogy visszakapjam, de mára már kiölt belőlem minden reményt, megmondta, hogy nem szeret és már nem vonzódik hozzám. Azóta sokat foglalkoztam önismerettel, rájöttem mit szeretnék csinálni, és elkezdtem egy képzést, remélem ott majd találok egy-két barátnőt is, addig meg interneten próbálom tartani a kapcsolatot egy-két ismerőssel, akik egyébként nem is a városomban élnek. A legrosszabb, hogy egyedül élek, ezt viselem talán a legnehezebben. Kitartást kívánok neked, tudom, hogy most szenvedsz, de hidd el, jobb lesz idővel, adj magadnak időt.
2018. jan. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem teljesen, bár az is igaz, hogy tavaly áprilisban történt.
2018. jan. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem őt ezért is fáj annyira megha sokat hibáztam is
2018. jan. 19. 18:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Amint felhagysz az áldozat szereppel.

Abban amit írsz, ő nem szerepel, csak te. :)

Nem bántásképp mondom, pszichológus mondta nekem is.

1évembe tellt hasonló helyzetben mint amilyenben most te vagy (5évig tartott a kapcsolat). Kitartás...

30F

2018. jan. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!