Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Soha nem fogom el felejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem fogom el felejteni es semleges lenni szamomra ugye?

Figyelt kérdés
4evig voltam egyutt baratnommel sajnos..egy faluban lakom vele es egy nap minimum 2x el megyek a hazuk elott(nem tudom ki kerulni).Meg mindig sokat gondolok ra,valoszinu o mar el felejtett bulizgat stb..komoly kapcsolat volt mind2nek.Mindent egyutt csinaltunk elsonek..igazi szerelem volt...neha ugy vissza szereznem de mar nincs ertelme,nincs jovonk egyutt sajnos..neha be ugrik az arca ahogy nevet,ahogy hozzam simul...szoval minden jo pillanat..es ilyenkor elgyengulok teljesen...hianyzik es meg szeretem o meg?! Hat nem is tudom...mar feleve nem talalkoztunk...nem tudom mit tegyek meg..van egy lany aki komolyan gondolna velem de gyava vagyok...nem merek lepni..meg meg mindig exem szeretem...vele kelek vele fekszek.Nem akarok jatszani az uj lanyal sem mi van ha nem tudom el felejteni mellette az exem?? Mit csinaljak??? 21F

2018. jan. 19. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszer csak el felejted.Nekem 2 ev kelett .De ha pld probalsz ismerkedni vagy valakivel osszejonni hidd el sokkal konnyeb lesz nekem igy sikerult.
2018. jan. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ismerkedem de hiaba.
2018. jan. 19. 19:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudom könnyű mondani, de ahhoz hogy túllépj az exeden ahhoz ismerkedned kell. Nem feltétlenül kell egyből párkapcsolatban gondolkodni, talán elegendő lehet először egy jó barát, aztán majd kiderül mi lesz később. De ha folyamatosan önsajnáltatod magadat soha nem fogsz túllépni és nehezen lesz új kapcsolatod.
2018. jan. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogynem fogod elfelejteni, nyugi. Pár év múlva a nevére se fogsz emlékezni.
2018. jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

(Ne haragudj, de ha szeretnéd, hogy komolyan vegyenek, akkor a helyesírásodat fejlesztened kellene, kínszenvedés olvasni az írásodat 🙁 )


A kérdésre:


Mégis érdemes lenne a kerülőutat választani, bármennyire is hosszabb arra. Sokat jelenthet...


A másik csaj... érdemes lehet vele kezdeni, de ilyen szituban csak komolytalant. Nincs miért vacakolni, megmondhatod nekibőszintén, hogy bejön, randizz vele, csak ha oda kerül a köztetek lévő dolog, akkor meg kell mondanod a szándékaidat, és tudatnod kell vele, hogy bármikor vége lehet a kapcsolatnak

2018. jan. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!