Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mért nem vagyok jobban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem vagyok jobban?

Figyelt kérdés
Már 4 honapja elhagyott a barátnöm de semmivel se vagyok jobban.El akarom felejteni de nem megy.Nem hiszem el hogy ez velem történik.Anyira szeretem még mindig.Probáltam küzdeni érte de nem kellek neki már mással van.Legjobban az bánt hogy már az nap mikor dobodt este már mással randizott.Nagyon szarul esett.Én meg vágyakozom utánna.Nekem nem jár a boldogság ugy néz ki.Feleségül akkartam venni és gyereket akkartam töle.De ez már nem velem lesz neki.Már nem érdekli mi van velem.Pedig mindig azt mondta hogy soha senkit nem szeretett igy meg velem legjobb a szex.Aztán tessék enyit értem neki.
2018. jan. 19. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Fogadd el, az emberek ennyire undorító fos darabok. Az én barátnőm is majdnem ilyen volt. 2 évig én voltam a minden, szexbe közbe néha majd csak nem könyörgött hogy benne menjek el (gyerek), aztán egyszer csak hopp vége utána mint ha már nem is léteznék és ha nem is éltünk volna át ezeregy dolgot, csak én voltam neki, senkije és semmije nem volt rajtam kívül. Az embereknek ma már nincs identitása sem értékrendje.
2018. jan. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Idő barátom... idő...

Intézd el hogy sehol ne láthasd... könnyebb lesz.

30F

2018. jan. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!