Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm sokszor késik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yondu kérdése:

A barátnőm sokszor késik, megvárat. Megkértem rá, hogy figyeljen erre jobban, mert én ezt nem szeretem, de kicsit megsértődött rám. Szerintetek én reagálom túl?

Figyelt kérdés
25 éves srác vagyok, a barátnőm pár évvel idősebb. Azt mondtam neki, a késésekkel, vagy, hogy a megbeszélt helyre nem tudom, mikor ér oda (majd felhív, ha elindult) azt jelzi nekem, hogy nem érdekli az én időm (sokat dolgozom, általában minden szabad órám fontos) és így azt érzem, én sem érdeklem igazán. Azt felelte, hogy nem tud erről leszokni, már így alakította ki az életét, és "ne stresszeljem őt ezzel, vagy megszokom, vagy nem." És még hozzátette, hogy "ráb*sztál." Ettől eltekintve kedves szokott lenni, és bár ezt neki nem mondtam, de szeretem is. Ez az ő személyiségének a része és próbáljam megszokni, vagy jól érzem, hogy ez így nem jó, ha meg sem próbál kicsit sem alkalmazkodni?
2017. szept. 27. 11:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg, mennyit kesik.
2017. szept. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%

Én nem tudnám ezt tolerálni. 1x belefér, ha rajta kívülálló okok miatt késik és van magyarázata, de állandóan? Azt vetíti feléd, hogy semmibe vesz.


Utálom ha megváratnak és utálok másokat váratni. Többnyire időben érkezek bárhová, ha rajtam áll.


Ilyen nő nem kéne, önző.

2017. szept. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%

Te semmiképp nem.

A késés, főleg egy érett nőtől illetlenség, rossz szokás, és még a szemembe a nem-törődömség jele is.

Az hogy ha normális hangnembe megkérted, és így reagálta le, megint az ő "eredménye"

Ha nem gondol abba bele, hogy egy felnőtt ember felelősségteljes, és legalább a saját párját nem vártatatja meg minden alkalommal, az az ő szegénységi bizonyítványa.

2017. szept. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%

A barátnőd semmibe vesz, és ha ezt így elfogadod és belenyugszol, akkor az a helyzet, hogy papucs vagy.

Szóval legyél férfi, dobd ki a francba, lesz úgyis sokkal jobb.

2017. szept. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%

Hülyét csinál belőled és ez a szóhasználat?

Full proli.

2017. szept. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem mindig késik sokat, de volt, hogy megbeszéltük, hogy elmegyünk valahová délután, és nem időpontot beszéltünk meg, hanem szólt, hogy majd felhív, ha ő elindult. Na most ez azt eredményezte, hogy már felöltözve, útra készen toporoghattam és vártam hogy hívjon, ami kb 1 óra múlva történt meg (nem azért, mert úgy ért haza, hanem otthon lassan készült el). Ez jobban zavar, mint a pár perces késések. De ezt is a késéshez sorolom, mert nem akarja magát időpontokhoz kötni. Sajnos, én is úgy érzem, hogy ebben csak elpapucsosodom, nem is kell sok idő hozzá.
2017. szept. 27. 12:10
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

Hát azért ne haragudj, ha te se időpontot mondasz, és tudod h gyorsabban készülsz el, akkor miért ülsz otthon full készületbe, és vársz rá?

Én nem sminkelek, semmi cicoma, de egy gyors hajmosás, ruhaválasztás, fogmosás, kistáska bepakolás, kb 30-40 perc.

Így, viszont nem verheted rá az egész balhét.

2017. szept. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

HA!

A feleségem is ilyen, a saját halálát lekésné ha rajta múlna, de ez az egész családjára igaz. A nővére még az esküvőnkről is elkésett.

Egyszerűen náluk nem létezik az idő fogalma, és hidd el, sok sok év munkája után is csak max picit javítottam a dolgon és az is csak úgy, hogy én ezerrel teperek, hogy ne késsünk.

Hogy zavar e? Naná, nagyon, én olyan vagyok, hogy ha azt mondják 34 perc múlva, akkor én 33perc 58mp-nél ott vagyok.

Páromnak azt mondod fél óra múlva indulunk, akkor ő 45 perc múlva kezd WCre menni, öltözni stb és azt állítja ő már rég kész volt, csak még el kellett intéznie az utolsó dolgokat.


Belé van nevelve, nem tudod kinevelni, max ha elküldöd katonának.


A trükkök amik nálam beválnak:

- hazudsz 15-30 percet, hogy mikorra kell menni

- mindent te készítesz elő neki, hogy haladjatok

- fejben mindig hozzá adsz késést, bármit állít is (nagyon rossz érzés, de ez van)

- csak ritkán sürgeted, amikor tényleg fontos, a nemfontosnál hagyod, had késsen (mert megszokja, hogy te folyton piszkálod)

- indulás előtt egy órával, már rugdosod, hogy készüljön

- 1-2szer megszívjátok, mert elkéstek


Nekem évek munkája, és nem tudtam még leszoktatni, pedig néha nagyon NAGYON ciki helyzetek kerekednek a késése miatt, hiába könyörgök neki. E van.

Ha te találtál megoldást, küld!

2017. szept. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Tetrajodthyronin!


Én azért időpontot mondok, hogy mikor indulnék, és mikor találkozzunk. Erre volt legutóbb a válasza neki, amikor én lényegében már indulásban voltam, hogy majd hív, ha ő is indul.

De valóban, nem akarom ráverni az egész balhét, csak pár hónapja vagyunk együtt, csak nem érzem, hogy az alkalmazkodás köztünk kölcsönös volna.

2017. szept. 27. 12:21
 10/22 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem, te is érzed, hoyg ez nem lesz hosszú-távú.

Ne erőltesd a dolgot nagyon, mármint a kapcsolatot, ha így érzed.

Neked is csak egy életed van, és az elvett időt..senki nem tudja visszaadni.

2017. szept. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!