Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek jelentsem fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jelentsem fel?

Figyelt kérdés

Tegnap az élettársam megütött. Részegen jött haza és agresszíven. Valami mondvacsinált okkal nekifogott szidalmazni, rángatni, torkon fogott és erőből tenyérrel fülön ütött. Kést vett a kezébe, tovább lökdösött és fenyegetett, hogy megöl és ha kimegyek a házból, kint öl meg. Miután megcsinálta a cirkuszt, lelépett inni. Ennek nagyon örültem, mert addig összecsomagoltam és eljöttem.

Jelentsem fel most, vagy csak akkor, ha zaklatni és fenyegetni fog a továbbiakban?


2018. jan. 20. 10:02
 1/8 Gál Zoé ***** válasza:
97%
Jelentsd fel!
2018. jan. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
persze, jelentsd fel, mert az életed mentheted meg vele
2018. jan. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Látlelet, feljelentés. Legyen nyoma hivatalosan, ha számítasz még zaklatásra.
2018. jan. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem látszik semmi nyom.
2018. jan. 20. 10:08
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Feljelentheted, de nem akarlak elszomorítani, jelenleg semmit nem fog tudni tenni sem a rendőrség, sem a bíróság.

Ha nincs látletet, nem folyt vér akkor egy állítás áll szemben egy tagadással, bizonyítani nem lehet semmit megbízható szemtanúi vallomások nélkül ami sok utánajárás, lassú ügymenet és valószínú egy meghallgatás után le is zárnák az ügyet bizonyíték hiányában.


A legeslegtöbb amit elérhetnél jelenleg az egy távoltartási végzés. Szóval, ha erre van energiád és akarsz még vele találkozni a rendőrségen akkor tegyél feljelentést, de inkább maradj távol tőle, ne foglalkozz az üggyel és örülj, hogy semmi komolyabb bajod nem lett.

2018. jan. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Ötösnek igaza van, nem történik semmi, viszont, ha van feljelentés és későbbiekben történik valami, mert begőzöl a pasi, akkor már lehet jelentősége.
2018. jan. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A mostani feljelentésnek nem lesz semmi eredménye, ha nem lehet látleletet vetetni, de mégis tedd meg, mert ha netán a későbbiekben történik valami, lesz már előzménye.
2018. jan. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezután is fog zaklatni, arra való tekintettel jobb, ha már ma teszel bejelentést a rendőrségen - jobb, ha tudnak róla.
2018. jan. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!