Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan jelentsem ezt be neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelentsem ezt be neki?

Figyelt kérdés

Helló gyakorisok!

2 éve vagyok a párommal, bő 1 éve együtt is élünk, az ő lakásában.

Számlák, házzal kapcsolatos dolgok az ő, a háztartás női része (főzés mosás stbstb) anyagilag engem érint, nem vagyunk közös kasszán, (eddig ez így volt) bár egyre többször előfordul hogy igen.

Szeretjük egymást, reméljük az utolsók vagyunk egymásnak. Közös jövőt tervezünk.

Nos....szeretném az egyik kis lomos helységet gardróbbá alakítani, és berakni egy kis "sminkelős-ékszeres" sarkot berakni. Szerintetek durva lenne hogy végülis az ő háza, elviekben semmi közöm hozzá, egy ilyen átalakítást eltervezzek? Persze alakítottam dolgokat mikor ideköltöztem, otthonossá varázsoltam az előtte igazán pasis lakást. Praktikus dolgok, díszek stbstb....

De egy komplett tároló átalakítása? Ennyi idő után felvethetek ilyet?

Szerintem nem lenne durva, ha nem nem semmi gond nincs belőle....de hogy vessem ezt fel?

24/L


2017. szept. 2. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem hiszem, hogy a pasikat kulonosebben zavarja az ilyesmi, plane ha ot az a helyiseg nem is erinti. Parom lakasaban van harom ures szoba (eredetileg nem akart ott elni), barmelyikben ugy pakoltam magamnak mindig is, ahogyan csak akartam.
2017. szept. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
A gardrób oké, a "sminkelős-ékszeres sarok" nem oké.
2017. szept. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Mind ketten, hosszú távra terveztek, akkor mi a gond?

Ő lakása az oké, de hosszú távon, nem élhetsz vele úgy mint egy vendég.

2017. szept. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1: igen szerintem sem izgatja a pasikat nagyon az ilyesmi de ha furni-faragni kell az már lehet az én páromat érdekelné hogy mégis "mit találtál már ki"

#2 fésülködő asztalra gondoltam. Minden nőnek óriási vágya, nem beszélve arról hogy mivel majdnem fenékig ér a hajam csak a vasalasa 1 óra majdnem, ennyivel kevesebbet lennek a furdoben :D

#3: nem erzem most sem vendegnek magam csak nem voltam meg ilyen helyzetben. :D

2017. szept. 2. 19:31
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Egyszerűen, egy beszélgetés során, felhozod, hogy te szeretnéd és ő mit szól hozzá. Szépen megbeszélitek. Biztos mond rá valamit. Szeret akkor rábólint, vagy hoz fel ész éveket, hogy miért nem.
2017. szept. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
kérdezd meg, hogy zavarná-e
2017. szept. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha jól értem, hosszú távra terveztek mindketten és egy lomos, használaton kívüli helyiségről van szó. Szerintem, nyugodtan felvetheted a dolgot, hacsak nincsenek más tervei a helyiséggel, aligha lesz ellenvetése.
2017. szept. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Peti, arra gondoltam, hogy azt a lomos szobát kitakaríthatnák és csinálhatnánk oda egy gardróbot."

Én is a párom házába költözem. Fél éve éltünk együtt amikor átalakítottam a pici szobát rendes gardróbbá. 3 napi munka volt mindent kipakolni. Ő ruhákat is, lomokat is, minden csudát ott tartott, be se lehetett menni. Az egyértelműen rossz ruhákat kidobtam. A többit együtt válogattuk ki. A nem használtakat/ kinőtteket bezsákoztam és rászorulóknak adtuk. Átfestettem, elterveztem a polcok helyét, ő pedig felfúrta őket. Jó kis munka volt :)

Egyszerűen vesd fel az ötletet, ne parázz rajta.

2017. szept. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

'átalakítottam' helyett átalakítottuk :)

Bocsi. Utolsó voltam

2017. szept. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!