Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után honnan tudtad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után honnan tudtad hogy nem meg javítható a kapcsolat?

Figyelt kérdés
2018. jan. 20. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Részletek?
2018. jan. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Igazából, onnan h nem is akartam megjavítani. Jobb volt nélküle, egyszerűen csak az ész érveimre hallgattam.
2018. jan. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves első. Sok volt a veszekedés a részemről mindig találtam valami beke köthetőt mert agyilag nem voltam toppon
2018. jan. 20. 15:33
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Onnan, hogy már szakítás előtt sem volt az.
2018. jan. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Én nem akartam javítani rajta. Amúgy csak akkor javítható, ha mindkér félben meg van az akarás.
2018. jan. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jobb volt nélküle nekem de neki is.Szakítás előtt meg már egymás agyára mentünk.
2018. jan. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
javítható de ehez 2 ember szukseges akik bevaljak elismerik a hibajukat es kepesek vaktpztatni rajta!
2018. jan. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Onnan, hogy nem tudta rendeltetésszerűen használni az igekötőket. (És amúgy komolyan nem... :D)


Najó, komolyra fordítva: onnan, hogy bunkó volt velem, és később rájöttem, hogy nagy hiba volt hagyni eldurvulni a helyzetet. Gerinctelen módon szakított, és előtte sem tanúsított semmi tiszteletet irányomba. Egy héttel a szakítás után, amikor véletlen összefutottunk, pedig már teljes idegenként kezelt.


Ha nálatok szakítás előtt is problémák voltak, hidd el, nincs mit megjavítani. Találsz majd jobbat, akivel összeilletek.

2018. jan. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Onnan,hogy miután lenyugodtunk és találkoztunk utána,akkor is csak azt hajtogatta,hogy majd átgondolja.
2018. jan. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy rájöttem hogy nárcisztikus, mellesleg az expasijával lakott, bár "nem járunk, csak jóban vagyunk", és továbbra is összevissza hazudozott a lány.
2018. jan. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!