Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miert keresett az ex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert keresett az ex?

Figyelt kérdés
2 honap utan felhivott telefonon, h hogy vagyok, mit csinalok, de mar van pasija (vagyis ahogy elmentem, neki egybol lett).Mit akarhat? Csak joba akar lenni velem? Ilyenkor potyadugasba lehet bizni, v csak ha nem lenne pasija?

2018. jan. 20. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Talonban akar tartani.


22/N

2018. jan. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
vagyis arra az idore ha "szarul" lenne, nem lesz senkije?
2018. jan. 20. 22:31
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez mit jelenthet?
2018. jan. 20. 22:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy felejtsd el, mert csak jobban meg fogod magad égetni.
2018. jan. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezt h erted? Vissza kivannam az exet?
2018. jan. 20. 23:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom milyen típus vagy, de a leírtak alapján arra várnál, hogy majd ha nincs pasija akkor addig lehetnél az élő dildoja, én erre mondtam, hogy inkább ne csináld.
2018. jan. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hat csak azert mert jo volt vele a szex, miert ne?(gondolom most). De addigra mar lehet nem.fog erdekelni, felteve ha nem.fogjuk annyira tartani a kapcsolatot.
2018. jan. 20. 23:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, mi honnan tudjuk mit akar tőled?
2018. jan. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!