Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért mondta, hogy szeret, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta, hogy szeret, ha ő szakított?

Figyelt kérdés

Megkért arra, hogy tartsuk fent a kapcsolatot legalább emailen. De még nem válaszolt a levelemre.

Nagyon nehezen viseltem a szakítást, szóval össze-vissza hazudtam neki, hogy milyen boldog vagyok és nincs szükségem rá. (kérdezte a hogylétemet picivel később.) Nem tudom pontosan mennyire lát a tudatomba, de valószínűleg tudta, hogy hazudok.

Azért szakított, mert azt hiszi, hogy sohasem szerettem úgy, ahogy ő engem. Nem mutattam sok érdeklődést felé, úgy ahogy ő. Éreztem azt, hogy szakítás lesz. Mikor bekövetkezett, feladtam. Eltűntem mindenhonnan, ahol csak látni tudott. Sok minden kavarog bennem.

Mit tegyek?



2018. jan. 21. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak azért mondta, hogy tartsátok a kapcsolatot, mert az jobban hangzik, mint a "többet nem vagyok rád kíváncsi". Annyi tökösség sem volt benne, hogy elmondja, hogy megunt, inkább azt mondta a te hibád minden, és ő a szegény áldozat. Bocsi, de kívülállóként ezt látom.
2018. jan. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor miért mondta, hogy szeret? Tényleg nem értem.
2018. jan. 21. 16:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert könnyebb azt hazudni, hogy szeret, mint bevallani, hogy nem. De te ismered, én csak annyit tudok amennyit elmondtál. Lehet, hogy sokkal bonyolultabb dolgok zajlanak le benne.
2018. jan. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Megírtad neki, hogy boldog vagy, és nincs szükséged rá. Akkor minek válaszoljon? Ha akarsz valamit még tőle, akár csak barátságot is, te keresd! Különben is, te mondtad, hogy törölted magad mindenhonnan, ahonnan elérhetett volna. Szóval ő már szerintem nem fontos neked. De te neki még valamennyire az voltál.
2018. jan. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2018. jan. 21. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!