Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Beleszerettem a szeretőmben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a szeretőmben, most meg a feleségem teper nagyon. Mit tegyek? Kit válasszak?

Figyelt kérdés

A feleségemmel sosem volt nagyon jó a szex , a szeretőmmel az első perctől, a közös programokat jobban élvezem az új csajjal.

Mikor közöltem hogy mi a helyzet a feleségemnek akkor momdta hogy könnyű lenne kilépnem de nem hagyja és próbáljuk meg mert pont most jött el az idő hogy megváltozott és ő is olyan kis ribis lett mint amilyet szeretek.


Most itt vagyok hogy nem tudom kt válasszak, kivel leszek boldog


2018. jan. 22. 06:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

Erre csak annyit 9-es a màsik is hibàs ha félreszexel a férj.

Sõt tuti tett érte,nem véletlenül csaljàk meg a màsikat.

Tenni kell érte,hogy ne.

Ha otthon vàr a Beluga Kaviàr akkor nem megyek a szomszédba kérni még mert jól laktam.

2018. jan. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

11#

Vajon ez a drága jó ember mit tett, hogy a felesége boldog legyen és ne csalja meg? Valószínűleg az elmúlt 5 évben xart se.


Ez a mentalitás csak azt mutatja, hogy hiába feleség: akkor se több meleg húsnál a pina körül. Úgyhogy szop, nyal, gombot varr (by Hofi) különben ne csodálja, ha megcsalják.

Tudod kinek kéne ilyen pasi... Akkor se ha nem csak szingli, de rajta kívül nincs is más a világon.

2018. jan. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

"Kis ribis lett"-remélem a szeretőt választod, és nem teszed tönkre a normális értékrendű feleséged.


Aki kis ribis nőkre gerjed, az mi a fenéért nősül meg?


Ezzel az életformával nem összeegyeztethető a gyereknevelés és a monogámia.


Inkább kezeltetned kellene magad szexuálpszichologussal, akkor normális nőkre tudnál gerjedni, és meg tudnál maradni a monogámia mellett.


Remélem nem gondolod, hogy normális, ha ribis nőkkel képzelik el az életüket a férfiak.

2018. jan. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy két szék közt a padlóra fogsz esni.
2018. jan. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is inkább kösd fel magad, ha ekkora egy gerinctelen féreg vagy! Soha nem tennék ilyet a feleségemmel!
2018. jan. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

A feleségemnek sokszor elmondtam mire vágyom az ágyban, semmit nem újítottunk , sokmindenre fújolt, meg "miért nem jó az ami van"..

Aztán persze feladtam mert nem akartam a balhét " hogy ő miért nem elég nekem".


Meg kell elégedni??

Aztán jött az amire mindíg vágytam és nem egyszer és megnyugodtam hanem egyre jobb és jobb..

2018. jan. 22. 11:52
 17/23 anonim ***** válasza:
40%

A feleséged csak most teper,mert beparázott,ha mellete maradsz minden

a régi lesz.Meg majd jönnek a megcsaltál szövegek.Szeretőt válaszd,vele klappol minden.

2018. jan. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Minek vetted el, ha nem volt jó a szexuális életetek?
2018. jan. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

#18


Ugyanezt akartam kérdezni.Ezek szerint nemcsak a női nem sajátossága, hogy na majd miattam megváltozik..

Kérdező te vetted el úgy, hogy nem volt neked elég izgalmas a feleséged az ágyban.Néha a farkad helyett az agyad is kellene használni, na de, ami nincs az ugye nem használható...

5 év múlva meg(de nem lesz ebből Ennyi, ha a szeretődet választod)Sehol se lesz már ezzel a nővel az izgalom.Te tipikusan azaz ember vagy, aki képtelen hosszútávon egyetlen nővel beérni, erről Ennyit.

2018. jan. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
48%
Na és mennyire hihető, hogy a feleségednél pont most jött el az idő, hogy megváltozott és ő is olyan kis ribis lett, mint amilyet szeretsz?
2018. jan. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!