Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért fogta fel ilyen könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogta fel ilyen könnyen a szakítást? Már nem szerelmes?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy párommal pár éve együtt vagyunk... Már voltunk külön fél évet, de újra egymásra találtunk. Az utóbbi hónapokban jöttünk rá igazán, hogy milyen is a másik. Nem passzolunk felfogásban, életvitelben, stb.. És ez kiütközött. Sok vita veszekedés volt, nem is nagyon tudtuk a végén már megbeszélni. Így úgy döntöttem, hogy inkább még most szakítsunk, mint húzzuk megint hónapokig. Leültem vele beszélni, azt mondta felfogta. Érzelmek még vannak, nekem nagyon nehéz, de nála ezt nem látom. Mikor már egyszer hasonló dolgok miatt szakítottunk, akkor mindent próbált megtenni értem és a kapcsolatunkért. Mikor újra összejöttünk, akkor is.. Most viszont semmi. Lehet, hogy már ő is belefáradt? Vagy elhidegült? Vagy már nem szeret, inkább csak megszokás? Furcsa és rosszul is esik, hiszen engem azért megvisel.. Már külön is költöztünk, nem is beszélünk, de még mindig bánt, hogy így alakult, azt hittem boldogok leszünk sokáig. Vagy hogy szeretne újra visszakapni, mint régen. Akkor ő hibázott. Most nem, inkább csak rájöttünk, hogy mások vagyunk. Lehetséges, hogy felfogta ő is ezt? 35/N
2018. jan. 22. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te hagytad el őt. Te vagy az, akinek nem elég fontos a másik.
2018. jan. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
fiatalabb lanyt dug! mas oka nincsen!
2018. jan. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges már azzal törődnöd, hogy mit gondolhat. Semmi értelme. Szakítottál, kezdj el továbblépni.
2018. jan. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
"úgy döntöttem, hogy inkább még most szakítsunk, " Ezt te is elolvastad? Mert ha igen, akkor mi ez a rinya???????
2018. jan. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél, de lépj már tovább!
2018. jan. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Talán csak azért, mert ő is érezte, hogy nem működik a kapcsolatotok, így aztán nem érte varatlanul a dolog.
2018. jan. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!