Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy élted túl a szakítást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy élted túl a szakítást, mikor 1000000000000000%-ig szerelmes voltál és elhagytak? (Nem 14 évesek véleményére lennék kiváncs. )

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 11:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én napokig csak feküdtem, nem bírtam enni, mert mindent ki is hánytam. Nagyon megviselt. Utána még egy évig őt szerettem, de aztán belépett más az életembe, mikor nem is vártam, és tudtam újra szeretni.

20L

2010. okt. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nehéz volt. Főleg az első két hónap. Utána másra fektettem a hagsúlyt, utazás, tanulás, pasik :) Ismerkedtem, persze nem komolyan, csak aféle flörtölés volt, hogy visszakapjam az egészséges önbizalmamat.

Barátnőkkel iszogatás, beszélgetés, buli sokat segített, illetve rájöttem, hogy egyáltalán nem érdemelt meg. Rájöttem, hogy ő sem volt számomra megfelelő, nem tudott boldoggá tenni. Plusz mint emberben is nagyot csalódtam, sokkal többnek gondoltam, mint ami valójában. Igazából ez a csalódottság mulasztotta el a szerelmemet.

2010. okt. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
És hozzátenném, annak nagyon örülök, hogy sikerült egyedül túllépnem rajta és nem kellett hozzá új szerelem. Így biztos lehetek abban, hogy nem a szomorúság miatt megyek bele egy új kapcsolatba. Biztos ami biztos :)
2010. okt. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én úgy, hogy felregisztráltam magamat társkereső oldalakra és ismerkedtem, randizgattam (persze mindig az olyan típusoknak volt előnye, akik rá hasonlítottak), valamint buliztam és berúgtam. A randizgatás szinte napi szinten ment, egy nap új pasi. Aki meg esélyes volt, azzal többet taliztam, majd döntöttem, ki lesz a befutó. Ez mind addig tartott, amíg meg nem találtam az új páromat! Amikor már biztos voltam benne, felvittem a lakásomba is bemutatni a szüleimnek. Ő hasonlít rá külsőleg, először ez fogott meg benne, és könnyebb volt felejtenem az idő múlásával mert vele voltam, később pedig már nem a felejtésnek volt "jó", hanem bele is szerettem jó hamar, így teljesen elmúlt a fájdalom és újra boldog vagyok. Azóta már megvolt az esküvőnk is! :)
2010. okt. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hogy éltem túl? Hát nem haltam meg. Mibe is halnék bele, nem vagyok öngyilkos alkat.

De amúgy szarul voltam, néhány napig nem ettem (nem voltam éhes egyáltalán, a limonádé tartott életben :D), aztán néhány hónapig még jártam a lány után. Én buta :) Dehát az első az első. Aztán jött a gólyatábor :D

2010. okt. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Velem is volt így... Se kaja, se mozgás, totál elhagytam magam... Nem hülyeségből mondom, de pár piálás a haverokkal, és nem mondom azt h jobb lesz, de könnyít:D. A másik meg az, hogy rájöttem, sokkal rosszabb egyedül lenni. Menj inkább társaságba, ha inni nem is akarsz, akkor is legalább beszélgessetek. Nem jó, ha az ember ilyenkor "bedepizik".
2010. okt. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ittam egy dzsintonikot :)
2010. okt. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha valóban ennyire szereted, akkor örülsz annak, hogy a szerelmed boldogan élhet azzal, akivel ő is szeretne.


Ezt most komolyan mondom.

2010. okt. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintem ez hülyeség. Ha szeretek valakit, akkor azt akarom, hogy velem legyen, nem egy másik se.ggfejjel...
2010. okt. 15. 13:07
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor te magadat szereted
2010. okt. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!