Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti írnátok karácsonyra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti írnátok karácsonyra az exeteknek?

Figyelt kérdés

2 hónapja szakítottunk a barátnőmmel, másfél hónapja már beszélni se akar velem, mert annyira elszartam a dolgot szakítás után. Mindketten tehetünk róla, hogy ide jutottunk de úgy kb. kétharmad részt az én hibámból. Ő már nem szerelmes belém állítása szerint, de én nagyon szeretem és újra akarom kezdeni vele.

Ti írnátok az exeteknek egy egyszerű karácsonyi üdvözlést?


Boldog karácsonyt mindenkinek!


2017. dec. 24. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Én nem. Boldog Karácsonyt nektek is!
2017. dec. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
Ennyi idő alatt amíg kiírtad ezt a fost, már írhattál volna neki, te töketlen! Mennyi életképtelen lúzer van...
2017. dec. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Mi a tökömért írnál neki? Nem vagytok már együtt, szakítottatok, nincs közötök egymáshoz, ennyi.
2017. dec. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Heart of Darkness ***** válasza:
64%

Nem írnék.

Boldog Karácsonyt!

2017. dec. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Írjál, de csak a saját megnyugvásod miatt. Nagy reményeket ne fűzz a dologhoz. Az sem kizárt, hogy éppen most valami másik pasi farkán lovagol már.
2017. dec. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Írtam.

Attól, mert nem vagyunk együtt, még nem lettünk ellenségek, sőt, szerencsére barátok maradtunk. Alap, hogy írok neki.

2017. dec. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

én nem.


boldog Ünnepet!

2017. dec. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Igen mindenképp..


30f

2017. dec. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Dehogy írnék neki :D
2017. dec. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam hasonló helyzetben. Értelmetlen.


Olyan személyhez kell ragaszkodni, aki viszontszeret. A te esetedben már elég komoly az elutasítás. Én úgy képzeltem magam elé az illetőt, hogy ő undorodik tőlem. Ez nyilván túlzás, de segít tisztábban látni a helyzetet, és innen már kevésbé reménykedik az ember.

2017. dec. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!