Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tehetnék a volt barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék a volt barátnőm ellen?

Figyelt kérdés

Hosszú párkapcsolatom ért véget, mert megcsalt a barátnőm.

Ez nagyon letaglózott, mert nagyon nehezen bízok meg emberekben, de benne megbíztam.

Nem tűnt fel, hogy valami nincs rendben, és közös jövőt tervezgettem, mindent megtettem érte, és nagyon fáj.

A helyzetet fokoztam azzal,hogy ezután megütöttem, de előtte egy előzményt írnék.

Nem vagyok gazdag, épp csak az átlag felett keresek kicsivel, és 1 éve vettem neki egy alig pár éves újszerű városi kisautót.

Szerencsére a saját nevemre vettem, ő pedig csak üzembentartó volt.

Így visszakértem tőle a kocsit a szakítás után.Nem adta, így elmentem a munkahelyére a pótkulccsal, hogy elhozom.

Kijött, balhézott, csinálta a showt a nyílt utcán, úgy hogy már én szégyelltem magam mivel mindenki minket nézett.

Végül abban egyeztünk meg,hogy aznap este visszahozza, belementem.

Utána hívott a rendőrség,hogy a kocsim egy elhagyott területen áll félig az árokban, betört ablakokkal.

Elmentem, a kocsi eleje teljesen le volt zúzva, és valóban minden ablaka be volt verve.

Feljelentést tettem, a barátnőm pedig beismerő vallomást tett a rendőrségen.

Viszont én előbb találtam meg őt, mint a rendőrök, és ököllel arcon ütöttem, ő is feljelentett.

Sajnálom, és érzem,hogy ez egy gyerekes kabaré így, de a megcsalás és az autó szándékos tönkretétele után nem bírtam.

Fizikailag erős férfi vagyok, de nemhogy nőt, még embert sem ütöttem meg, az iskolában sem verekedtem sohasem mert a béke híve vagyok.

Sajnos ezt váltotta ki belőlem, az önmagamról alkotott képem miatt szégyellem ezt, de vállalom.

A barátnőm most a legjobb barátaimnál próbálkozik megdugatni magát, feltételezem,hogy engem akar bosszantani.

Nem tudom mit tegyek, de alapból a létezése irritál, nem akarnék róla hallani sem, teljesen a padlón vagyok emiatt.

Azt hittem,hogyha másokkal lefekszem jobb lesz, de nem segít, amíg dolgozok elvagyok, de azon kívül minden perc gyötrelmes számomra, tiszta ideg vagyok, és fogalmam sincs mit tegyek.


2018. jan. 24. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azta! Sorozatba illő jelenetek! Semmit ne csinálj, próbáld meg elfelejteni, amilyen hamar csak tudod.
2018. jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1 percnyi gyotrődest sem erdemell meg az a ribi. A kocsi àràt meg koveteld meg. Inkabb orulj hogy így sult el, minthogy még evekig nem jottel volna rà hogy miféle a csaj.
2018. jan. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ütést ne sajnáld, mert ettől még Gandhi is félholtra verte volna.
2018. jan. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Engem egyszer ütött meg ököllel egy exem. Annyira kicsi méretűre zsugorodott a szememben, hogy köpést nem érdemelne tőlem. Érted, idáig süllyedni...:/
2018. jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ne tegyél már semmit. Én nem mondom, hogy a lány a hibás vagy te, mindketten azok vagytok. Valamit nem adtál meg neki mégsem, vagy ő vágyott másra egyszerűen. Eleve,a lényeg, hogy nem bírta elmondani, hogy változtatni kéne, hanem inkább megcsalt a hátad mögött. Ezek után még magyarázatot sem várnék tőle, olyantól, akinek nem érek annyit, hogy leüljön és megbeszélje velem, ha baja van. Ráadásul a kocsiddal hogy elbánt. Nem mondom, hogy én is megütöttem volna, mert az egész viselkedésére ez nem reakció, nem válasz, ez lesüllyedés az ő szintjére, nem neki okoztál vele kellemetlenséget, hanem még magadnak csináltál kárt a meglévők mellé. Én elhiszem, hogy borzalmasan érzed magad, de a legjobb, amit tehetsz, az az, hogy elfelejted, rá se nézel többet, remélem nem fogsz sírni ilyen után, mert nem érdemli meg, és annak sincs értelme, hogy végigszidd az ismerősöknek. Meséld el a legjobb barátaidnak, szórakozd ki magad, gyászold el, hozd magad rendbe, sportolj, stb, legyél kicsit magad, és túlleszel rajt. Sok sikert!
2018. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!