Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék a barátom rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék a barátom rossz kedve ellen?

Figyelt kérdés

Mostanában folyton rosszkedvű, feszült, ideges... a munkája nem egy leányálom, nagy az anyagi felelőssége, a letolásra nagyon érzékeny és rendkívül szigorú önmagával szemben, ami csak még jobban elkeseríti.


Sokszor csak azért hív fel, mert történt valami, ami felhúzta az agyát, és olyankor nekem káromkodik, meg idegeskedik, én pedig eredménytelenül próbálom vigasztalni. :(


A randijainkon is általában rosszkedvű, árad belőle a sok panasz. Ilyenkor az én kedvemet is letöri, de tudom, hogy nem feltétlen ő tehet erről. Viszont nem igazán megy neki a stresszkezelés.


Hogyan segítsek neki, és ezáltal a kapcsolatunkon is? Mert így már nem mindig van kedvem vele találkozni, bevallom, közben meg sajnálom is őt.


2017. aug. 2. 18:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
Nekem sokat segít ilyenkor a finom lazító erotikusba hajló masszázs és egy jó szopás.Mondjuk általában ku*vához kell miatta menni mert a lesajnáló,inkább találkozni sem találkozom vele,keresek olyat akinek nincs ennyi gondjs nők biziny többségben vannak :D
2017. aug. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

"Hogyan segítsek neki, és ezáltal a kapcsolatunkon is?" Szájjal. Arra mit lépne, ha felvennél valami nagyon szexit és küldenél magadról egy fényképet és hozzáfűzöd, hogy nyugodjon meg, mert ez várja otthon. Én szerintem kisimulnék.

31/f

2017. aug. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam, hogy kapok majd a fejemre, amiért a megállás nélkül morgó barátomhoz nem tudok már én sem full vidáman hozzáállni. :) Ha egy nő tenné ezt veled, akkor meg húzzon a barátnőinek hisztizni, nem vagy te lelki szemetesláda, igaz?


Nem tudunk együtt aludni, úgyhogy szex is csak ritkán van. :(

2017. aug. 2. 18:52
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Wow kêpes vagy megváltoztatni az emberek érzéseit fizetek ha segitessz azt ereztetni hogy épp 100km magasan szállok illetve zuhanok sikloernyővel
2017. aug. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
6km is elég
2017. aug. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudtok szexelni sem és ne legyen feszült?Mondjuk hülye is ha nem oldja meg mással ha idegileg kikészül miatta.
2017. aug. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
És tudod nagy a különbség egy testiség hiány miatt idegileg kikészült pasi meg egy hisztis nő között aki csak panaszkodni akar.
2017. aug. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Te egyértelműen kettős mércét használsz, főleg a nőgyűlöleted miatt. Látom a szánalmas válaszaidat más kérdéseknél, hogy milyen kétségbe esetten próbálod rossznak beállítani a nőket. Próbálkozz máshol! :)
2017. aug. 2. 19:49
 9/16 A kérdező kommentje:
Szó sem volt amúgy arról, hogy kizárólag a testiség hiánya miatt feszült a barátom. A mostani munkája előtt kiegyensúlyozottabb volt, de ennek már sok hónapja.
2017. aug. 2. 19:52
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Na ne kezdjél rajongani értem ,legyen elég az az egy akit éppen kikészítesz baba.

Csodás partneri viszonyotok tökéletes ábrázolása nyilvánvaló,barátot több negatív inger éri ,feszült,frusztrált mire a kedves leányzó inkább nem kívánatossá minősíti titkon a kapcsolattal járó kommunikációt.

Mit tehetnél,mit tehetnél? Hagyd ,hogy legyen olyan barátnője akitől kisimulnak a ráncai a srácnak.

Ha nincs megoldásod,hogy kiegyensúlyozottá tedd szivecském akkor te alkalmatlan vagy a srác párja poszt betöltésére.Ágyő.

2017. aug. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!