Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek hülye voltam hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülye voltam hogy bele mentem?

Figyelt kérdés
Nyáron bele szerettem egy 20 éves lányba én 35 vagyok ö kezdeményzett nálam.Elöte is idösebb párja volt 3'évig miattam szakitott vele.Nagyon boldog voltam vele elhittem neki hogy mindennél jobban szeret meg én vagyok az igazi soha nem fog elhagyni.Aztán egyszer csak a semmiböl hirtelen már nem szeret.Persze én full szerelmes lettem belé.3 honapot voltunk együtt ö a szakitásunk után 2 nappal már be is pasizott.Én meg nem birom kiheverni öt ennek már 3 honapja.Nagyon bele szerettem ebbe a lányba sajnos.Most meg csak szenvedek.Már mindent probáltam hogy elfelejtsem de nem használ semmi.Nem tudom mit tegyek.Tudna valaki jo tanácsot adni.Elöre is köszi mindenkinek aki hasznos választ ad és nem lehurog.
2018. jan. 26. 07:16
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem voltal hulye, csak naiv. O most tapasztal, felfedez, ami normalis az o koraban. Te csak egy lepcso voltal az eleteben. Lepj tovabb, maradjon szep emleknek.
2018. jan. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Igen, h..lye voltál. Szerinted az hol normális hogy egy 35 éves elméletben felnőtt férfi kapcsolatot kezdeményezzen egy 20 éves lánnyal?

Miért nem a korosztályodnál próbálkozol?

És még csodálkozol, hogy ennyi volt? Mégis mit vártál?


Zárd le a múltat és kezdj új életet.

2018. jan. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha valaki miattam hagyná el a párját, akkor tisztában lennék azzal, hogy engem is el fog hagyni valakiért - ha nem is biztosan, de nagyon nagy az esély. Ahogy első ìrta, naiv voltál, de nyugtasson a tudat, hogy az előtted lévő "párjának" is ugyan azt hazudta, mint neked, a következőnek is azt fogja, stb... Most kalandozik, kiélvezi az életet. (Csak egy jó tanács: ha megállapodni szeretnél, ne abban a korban nézelődj, inkább a saját korosztályodban. Ha meg te is inkább kalandozol, fogadd el hogy ezek nem lesznek olyan hosszú életűek.)

Szóval ne bánkódj miatta, ő ezt sosem gondolta komolyan, csak hülyített téged. Nem érdemli meg hogy rá pocsékold az időd.

2018. jan. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

3


Jaja, a qrvából nem lesz szalonna.

2018. jan. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ha érted elhagyta a 3 éves kapcsolatát, akkor mégis mit gondoltál? :D
2018. jan. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés nem a tiéd véletlenül tegnapról?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


Mit próbáltál, hogy elfelejtsd?

2018. jan. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha 3 éves kapcsolatot eldobott egy frissen megismert pasi miatt(Ráadásul ő kezdeményezett),akkor mit vártál? :(

Sajnálom,hogy így jártál, de próbáld megérteni, hogy az ilyen emberekkel nem éri meg kezdeni. Aki a párját megcsalja és elhagyja miattad, az téged is meg fog. AZ ilyenek sosem növesztenek gerincet.

Szerintem próbálkozz a korosztályodnál, ők valószínű komolyabb kapcsolatra vágynak már, mint te.

Sok sikert.

2018. jan. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 D. Brasco ***** válasza:
87%
Azert 35 evesen ennyire naivnak meg ostobának lenni.........
2018. jan. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!