Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ki menyi idő allat tudta tul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki menyi idő allat tudta tul tenni magát az igaz szerelmen?

Figyelt kérdés
Ugy érzem életem szerelme hagyott el 5 honapja.A mai napig minden nap eszembe jut a lány.Vele kelek vele fekszek nem tudom kiverni a fejemböl.Haverokal logok akkor is ö jár a fejemben ha dolgozok akkor is.Probálom elterelni a gondolataim de nem megy.Én már eszébe se jutok hamar uj párja lett.Egyszerüen ugy érzem még nem voltam enyire szerelmes senkibe.Nem tudom mit tegyek.Minden nöben öt keresem de senki se olyan.Járt már igy valaki és elbirta felejteni.
2018. jan. 26. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Szakítás után elég sokan így érzik. Én is éreztem kb ugyanezt, azóta nem tudom, hogy röhögjek miatta magamon, vagy fogjam a fejem, hogy milyen hü lye voltam :D

Nyugi, el fog múlni :)

Mennyi ideig voltatok együtt?

2018. jan. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

El fog múlni, ne aggódj. Idővel betoppan az életedbe egy új hölgyemény, aki elvarázsol majd.

Utána már eszedbe se jut az a lány.

Velem is így volt, ne add fel. Elhatározás kérdése, lépj túl, és az élet ad egy új lehetőséget.


21/F

2018. jan. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
#2 Ilyen felfogással mindenkin túl lehetne lépni, még az "igaz" szerelmen is..
2018. jan. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

#3

Senki nem lesz "igaz szerelem" attól, hogy most épp minden nagyon csilivili és tökéletes. Az IGAZ szerelem nem hagy el, mert összeillik annyira a két ember, hogy képesek kezelni a problémákat :)

Vagy mi mástól lenne "igazi"? Nagy cuppanós puszikat tud adni, vagy mi? :D

Ha valakivel szakítás van, az máris nem "az igazi" :)

2018. jan. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem azt mondta, hogy az igazi, hanem azt, hogy "igaz". Egész más, de köszönjük Emese.


Idővel enyhülni fog, bár én személy szerint sosem felejtettem el Ő(ket). A szívemben minden egyes kapcsolattal egyre többen laknak. Ugyan az érzéseim megfakulnak, a vágy elmúlik, de attól még ott élnek. Mosollyal tölt el, ha bármelyikre gondolok. Egyes nosztalgikus pillanataimban még el is érzékenyülök és talán rossz kedvem is lesz egy kis időre... De hamar elmúlik.

Nekem a megbékéléshez mindig kellett valaki más. Persze előtte hosszú ideig tartott, míg elengedtem az előzőt. Úgy saccolom, kb egy-másfél évembe. De aztán beengedtem valakit és... Egy újabb lakóval bővült a már nem is oly kicsi társulat.

2018. jan. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5 hónapja? Sehol nem vagy, Kérdező. Én 18 éve viaskodom a magaméval, és azóta képtelenség megszabadulni tőle. Minden létező dolgot kipróbáltam.

Szóval ha valóban ő volt a te Igazid, akkor baromira nagy szarban vagy...de nagyban ám.

2018. jan. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#4 Akkor máshogy fogalmazok. Igazi szerelmed eltávozik. Meggyászolod, de egy idő után túlteszed magad rajta (most nem arra gondolok, hogy teljesen elfelejted mert nyílván nem) és sokan új kapcsolatba is belelépnek.
2018. jan. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen egy haláleset más kategória..... Minek idekeverni?
2018. jan. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!