Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ki menyi idő allatt tudta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki menyi idő allatt tudta feldolgozni a szakítást?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem 3'honapja nem sikerül tul lépnem a volt barátnömön.Kezdek félni ha ez igy megy tovább össze omlok.Alig birok bejárni már dolgozni is.Nagyon ritka ha egy jot tudok aludni.Persze neki már semmi baja már uj párja van.Én meg csak azon katogok hogy mért hagyott el mert sajnos semmi elöjele nem volt.Nem találom nélküle a helyem a világban nagyon hiányzik és még mindig szeretem.Egyszerüen nem megy a felejtés azt szeretném hogy ujra együtt legyünk.De már soha nem fogom még látni se.Nagyon össze törtem lelkileg.Ö volt a mindenem.
2018. jan. 27. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
A napokban volt 5 hónapja, hogy szakított. Még nagyon nem vagyok túl rajta. Mondjuk 4 együtt töltött év után... :(
2018. jan. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyjából másfél évig.

Persze, ez az idő nem önsajnálatból állt, de akkor jutottam el odáig, hogy nem gondoltam rá gyakran, nem álmodtam vele stb.

2018. jan. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha en szakitok azt gyorsan - ez a gyakoribb


Ha engem dobnak azt kicsit nehezebben - bar ez ritka

2018. jan. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem 2-3 het nagyon rossz volt, tenyleg, az utana kovetkezo idoszakban pedig csak sajat magamnak koszonhetem, hogy rossz volt. Egy honap alatt nagyjabol kialakulnak es berogzodnek az uj 'szokasok' ergo 30 nap alatt bele tudsz szokni az uj elet formaba, egyedul vagy stb. Ami szerintem nem hagy nyugodni, hogy felembernek erzed magad nelkule, gyaszolod az idot, amit raaldoztal, az energiat amit beletettel, az egodat bantja hogy elutasitottak, es meg aludni se tudsz stb.. miert is?! Miert teszel rosszat magadnak? Attol nem oldodik meg.. inkabb kezd el fejleszteni magad, keress uj hobbit, takaritsd ki a lakasod, tegyel el mindent, de tenyleg mindent, ami ra emlekeztet. Vegyel uj ruhakat, valtoztass a megjeleneseden, dolgozz az onbizalmadon pl.: dicserd magad napi szinten, meditalj, legzesgyakorlatok. Csinalj minden nap valami olyat, ami boldogga tesz, legyen az egy film megnezese egy masszazs, akarmi. Foglalkozz onmagaddal! Senki nem akar olyan emberrel lenni, aki felembernek erzi magat, aki negativ.. es ha belekezdesz ebbe, akkor jonni fog egy olyan, aki nem akar majd elhagyni soha, mert teged szeret es nem azt, azt szereti ahogy te szereted.. azok az energiavampirok, amilyen az exed is volt


Nekem ezzel a technikaval miutan tenyleg felfogtam hogy full debilseg ez a depizes, mar 2 het utan ezerszer jobb volt.

2018. jan. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elég sokmindentől függ.


Ki szakitott,mennyi ideig voltunk együtt,mennyire volt komoly és a többi...


Volt amin pár honap / hét alatt túl voltam,volt ahol kb 2 év kellett.

2018. jan. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem vagy túl rajta, mert nem érted az okot, hanem csak dobtak.

Valami közös baráttól, családtagtól derítsd ki, és könnyebben továbblépsz.

2018. jan. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!