Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tudnám lezárni végleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám lezárni végleg?

Figyelt kérdés

Exemmel már lassan 2 éve, hogy szakítottunk, de nem tudom végleg lezárni. Egyszerűen nem megy, pedig volt azóta már párom, akibe nagyon szerelmes voltam, csak átvert, de ez most ebből a szempontból lényegtelen.

Tehát exemmel régóta vége, az első évben szakítás után végig tartottuk a kapcsolatot, bár ő szakított velem, mert azt mondta elmúlt részéről a szerelem, a rengeteg veszekedésünk miatt, aminek főként én voltam az oka. Nagyon nagy szerelem volt a miénk, és elég komolyan is gondoltuk, 1 évet voltunk együtt. Aztán utána havonta kétszer-háromszor kerestük egymást. Mikor lett párom, akkor szűnt meg a kommunikáció köztünk, úgy éreztem, teljesen túl is léptem rajta, de így, hogy vele vége, megint kötődést érzek iránta. Nem beszélünk, de megint sokat gondolok rá.

Viszont az iránt a srác iránt, akivel most lett vége, szerelmet érzek.

Teljesen össze vagyok zavarodva. El akarom engedni a múltam, csak a jövőre akarok koncentrálni, magam mögött hagyni végleg ezeket a fiúkat, de valamiért folyton azt várom, hogy valamelyikük keressen és akkor gyógyítsa be a sebet, amit a másikuk okozott.

Hogy lépjek végre túl rajtuk?

24L


2018. jan. 28. 12:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ha egy kicsit zavaros.
2018. jan. 28. 12:51
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Kell egy harmadik srác, aki megnyomja a reset gombot az agyadban.
2018. jan. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is egy harmadik kéne...

Az a pasi, aki átvert - lapát. Újra megtenné, hidd el.

A régi ex - nem szeret már, és amúgy is öltétek egymást


Inkább légy egy kicsit egyedül, ismerd meg jobban önmagad. Nézd meg, mi volt közös a két pasiban, milyen jellemvonás. Milyen pasikra buksz? Milyenek vonzódnak hozzád? lehet, an olyan a környezetedben, akit észre sem veszel, pedig jobban illene

2018. jan. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyedül kell lenni egy kicsit...lehet az segít, de az is lehet ,hogy nem. A múltat pedig nem lehet elengedni. Az mindig veled lesz az emlékeidben....ezt tapasztalatból írom....
2018. jan. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

1 évig egyedül voltam, azt hittem, végre minden rendbe jön, aztán mégsem. :/

2018. jan. 29. 11:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Azóta elég könnyen váltogatod a pasijaid. Jöhet a harmadik pasika!
2018. jan. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!