Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért zuhantam vissza, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zuhantam vissza, és hogyan tudnám ezt végleg lezárni magamban? 18/L

Figyelt kérdés
Ott kezdeném, hogy 2 évig voltam együtt egy fiúval, első szerelem volt mindkettőnk részéről. A vége felé hiányérzetem volt, nem annyira kívántam, más is tetszett, elbizonytalanodtam. Ő nem volt partner a problémák megoldásában, nem küzdöttünk egymásért. Mai napig erős hiányérzetem van ezzel kapcsolatban, nem volt rendes vége, csak egyszer megszakadt a kapcsolat. Nagyon fontos része volt az életemnek, szinte mindent együtt csináltunk. A szakítás borzasztóan megviselt, hónapokig sírtam. Idővel elkezdtem társaságba járni és egyre jobb lett, ismerkedtem volt olyan fiú aki nagyon is tetszett, többet is el tudtam volna képzelni vele. Körülbelül 2 hete érzem azt megint mint a szakítás után, bár nem ugyanolyan intenzitással, de ha látok a volt páromról egy képet nagyon fáj és elsírom magam, nagyon sokat gondolok rá. A szakításért sokáig magamat hibáztattam (hibáztatom talán most is), bűntudatom van a sok fájdalomért amit egymásnak okoztunk.
2016. jan. 12. 00:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj pszichiáterhez, ő majd segít, ez a szakmája.
2016. jan. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elmúlik. Töröld mindenhonnan és ne nézegess róla képeket. Szépen érezd jól magad, mind követünk El hibákat, de nem hónapokkal késõbb kell magad szarul érezni.
2016. jan. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem lassan egy éve szakított álmaim férfija 3 év után. Azóta is csak rá vágyok és mindenkiben őt keresem. Remélem egyszer elmúlik
2016. jan. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem lassan egy éve szakított álmaim férfija 3 év után. Azóta is csak rá vágyok és mindenkiben őt keresem. Remélem egyszer elmúlik 20/L
2016. jan. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is szakított a nagy ő mármint akkor azt hittem hogy ő a nagy ő. Nem mondom hogy könnyű volt, de 1,5 év alatt túl tettem magam rajta :D És már egészen biztosan tudom hogy nem ő volt az
2016. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is kb 2 évig voltam együtt a volt barátnőmmel. Ő hagyott el. Előtte pedig sokszor szakított, csak utána mindig meggondolta magát. Engem borzasztóan megviselt a szakítás, az ő megnyilvánulásaiból úgy tudom, őt is megviselte. Azonban én még mindig szenvedek. Lassan másfél éve történt.


Szeretnék továbblépni, de nem igazán tudok. Sokszor félek, hogy mi van, ha ő az igazi. Fellángolnak a régi érzéseim. De ott van az a dolog, hogy neki már nem kellek. Próbálkoztam ismerkedni, de nem igazán voltam sikeres. Néha nem tudom, hogy az a bajom, hogy csak nem látom meg másban a lehetőséget, mert nem kerülök senkihez sem közel, vagy tényleg ennyire kötődöm hozzá.


Most is felkavar, ha látok róla egy képet fbon, vagy látom, hogy tesz valamit. Nem sírom el magam, de nagyon felzaklat. Szóval én is sokszor visszazuhanok. Azt hittem már többször is, hogy túl vagyok rajta, de mindig visszakerülök ugyanoda. Szeretném lezárni már ezt a dolgot, de nem megy. Lehet kéne valami társ, vagy valaki akivel beszélhetek erről...

2016. jan. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!