Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha exek vagyunk, akkor mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha exek vagyunk, akkor mar fel se koszonthetjuk egymast?

Figyelt kérdés
Sok velemenyt olvastam, es ha exek lettek mar nem koszontettek fel egymast. Nekem mondjuk eleg korai meg, de felkoszontott ugy h mas kapcsolatba van, sot meg a legjobb baratnoje is, akkor most meg kene lepodjek?

2018. jan. 28. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem balhésan szakítottatok, hanem normálisan meg tudtátok beszélni, akkor nincs benne semmi szerintem ha felköszöntitek egymást. Exemmel pl mi is mindig írunk a másiknak születésnapja alkalmából, mégsem akarunk egymástól semmit.
2018. jan. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat ez nem epp olyan volt, sot azota hivott is, de nem szepen valtunk el.
2018. jan. 28. 20:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez változó. Van olyan exem akivel beszélőviszonyban vagyunk, sőt barátként tudunk egymáshoz viszonyulni, de van olyan lány akivel minden egyes szóváltás nehezemre esne, és cseppet sem azért mert haragudnék rá csupán, valahol még mindig fontos számomra és tartok attól, hogy ha újra elkezdenék vele beszélgetni hatalmas hibát követnék el, olyat bántanék meg akit szeretek.

Na de neked kell tudnod, mennyire tudod kezelni az adott illetővel a szakítás utáni helyzetet.

2018. jan. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaj, ez nagyon sok mindentől függ. Alapvetően én is azzal értek egyet, hogy fölösleges az exszel fenntartani a kapcsolatot, de ha nektek ez így jó (esetleg tudtatok barátok maradni), akkor nyugodtan.


22/N

2018. jan. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Az exed, nem a haverod. Megbszott, az emberek nem bsznak a haverjaikkal. Es nem is szerelmesek belejuk, se a multban, se a jelenben, se a jovoben nem lesznek. Lepj tul rajta, felejtsd el, ha meg neked irogat, ugy hogy mas kapcsolatban van, oruljon, hogy a parja nem balhezott emiatt. Manapsag meglepoen gyakori ez az ex fszsag, gondolj bele ha anyad, apad is beszelgetne/irogatna a volt a parjaival..
2018. febr. 2. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!