Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Éreztetek már ilyet? Ez azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már ilyet? Ez azt jelenti, hogy még mindig szeretjük egymást?

Figyelt kérdés
Egy baráti tárasaságban összefutottam az exemmel, nem most futunk össze először a szakításunk óta, de eddig kerültük egymást. Most odajött hozzám egyértelműen beállt velem szembe (nyilvánvaló volt, hogy csak velem akar beszélni) és megkérdezte, hogy vagyok, nem beszéltünk sokat néha csak álltunk egymással szembe és nem tudtunk mit mondani, de éreztem, hogy izzik köztünk a levegő, ennyire durván ezt még sosem éreztem, pedig a kapcsolatunk elején volt hasonló. Azért szakítottunk, mert én egy időre kimentem külföldre és Ő nem vállalta be a távkapcsolatot. Azt hiszem Ő is érezte amit én. Ti mit tennétek?

#szerelem #ex #vibráló levegő
2017. dec. 1. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
A külföldre való kiköltözés fontosabb volt számára, mint a kapcsolatotok. Számomra ez ezt jelenti
2017. dec. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Kicsit naivnak tunsz. Korotok? Nem feltetlen szeret, ha ezert dobott. Talan az dolgozik benne, hogy ismer mar es talan konnyen lenne egy kis ez-az. Te meg szerintem szeretned, ha az lenne, amit leirtal.
2017. dec. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Aki otthagy az nem szeret, ennyi. De azért dugni még jó lennél neki, csak foglalkozik már veled valamennyit.
2017. dec. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Ez nem igaz hogy mindeki aki külföldön van nem szeretné a párját van olyan aki őszintén tervez egy otthoni lánnyal és azért marad kint hogy beindítsa a jó esetben közös életet.

Otthon melege kocsi kis spórolt pénz, később gyerekek.

Spórol és ezért küzd ez élteti.


És ha még ez talán egy plátó ábránd is de hisz benne,

és talán egy nap a lány is hinni fog benne.


29f

2017. dec. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Azért az meg van ugye, hogy a KÉRDEZŐ ment ki külföldre egy időre, és nem a másik? ( nem mintha számítana btw, egy rövidebb időt simán el lehet viselni, de mind1)
2017. dec. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne meg?


Csak nagyon egy irányba ment a közhangulat.


Én is max 2 évben gondolkozok egyébként.

2017. dec. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!