Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Éreztetek már igy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már igy?

Figyelt kérdés
Amiota szakitott velem a barátnöm nem érzem magam senkinek se.Nem találom a helyem nem tesz semmi boldogá.Csak ö jár a fejemben és nem tudok másra gondolni.Nem köt le semmi akár mit csinálok.Csak katog az agyam.Probáltam olvasni film nézés haverok bringázás kirándulás meloba temetkezés de nem segit semmi.Nem tudom mit tegyek.
2018. jan. 29. 06:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, én soha nem éreztem így.
2018. jan. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Talán az idő segít...,de nem biztos. Nekem nem segített. Még mindig a rabja vagyok a lánynak....
2018. jan. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, én is ugyanebben vagyok, ugyanezek a tünetek. Sőt olyan érzéseim vannak, mintha kezdenék megőrülni.
2018. jan. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2es 3as miota vagytok igy? Mennyi idosek vagytok?? En is ebben vagyok..semmi ertelmet nem latom az eletnek...nincs eletkedvem...csak vagyok telnek a napok..minden rossz semmi nem jon ossze...en feleve vagyok igy...21F
2018. jan. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia. Harmadik vagyok és 25 éves. 3 hónapja történt a szakítás. Igen, jól leírtad ezeket az érzéseket, ugyanezt tudom elmondani. Enni hogy bírsz? És aludni?
2018. jan. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2es vagyok: 33 éves vagyok és 8 hónapja lett vége. Én 15 kg fogytam...mondjuk rám is fért... Enni még nem nagyon bírok az alvással is vannak gondok bőven...hangulatom hol jobb , hol rosszabb....kemény időszak ,de azért én pozitív vagyok és remélem, hogy lassan csak elmúlik....
2018. jan. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4: Mikor,hogy van amikor jól el vagyok van amikor hozzám nem lehet szólni..van amikor tudok aludni de szakítás óta teljesen megváltozott minden,hajnalban mindig fel kelek éjfél 1-2óra mikor,hogy de mindig fel kelek,enni tudok nem tudok nyitni más nőnek..pedig jó lenne egy barátnő...nem is vagyok valami nagyon szép így nem is nagyon van választásom...persze exemnek már barátja van és szeretik is egymást elvileg de tegnap végleg tiltottam mindenhonnan,mert eddig nézegettem..de már meg elégeltem..és próbálom magam tartani hogy ne figyeljem..nehéz..de muszáj lesz ő már leszar engem nem szeret,változtatnom kell nekem is,nehéz de muszáj lesz.Nektek van új párja exeteknek? követitek? insta face ilyesmi???
2018. jan. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3 vagyok ismét: Ezek teljesen normálisak ilyenkor, szerintem mind így vagyunk. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én gyakran álmodok vele. Én mondjuk nem akarok másik barátnőt, úgy vagyok vele, hogy vagy összehoz minket a jövőben még az élet, vagy Isten, vagy sors vagy ami tetszik, vagy pedig élem az életem egyedül. Az én exemnek(de gyűlölöm ezt a szót) is van már barátja, szakításunk napjára rá pontosan 4 héttel összejött egy osztálytársával. Az a gyerek, akivel egy igazi műmájer ratyi, de tényleg, nevetséges. Igen, én is sokat nézegetem facebookon, de mostanra már úgy vagyok vele, hogy inkább be se lépek facebookra, hogy ne is lássam, mert csak felb.asz agyilag a dolog.
2018. jan. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok :D én úgy döntöttem ,hogy kezembe veszem a sorsom...amúgy megint egy rosszabb időszakom élem...én már vele nem akarok összejönni így nem is várok rá....ami nem megy azt nem kell erőltetni, bár a mi ügyünk nagyon bonyolult.....csupán annyit akarok ,hogy el tudjam felejteni, csak egy kicsit...szerintem becsajozok..az hátha segít....
2018. jan. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!