Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudom feldolgozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom feldolgozni a szakitást?

Figyelt kérdés
Pont akkor hagyott el a barátnöm mikor a legjobban szerelmes lettem belé.Nem birok tovább lépni.Már annak is örülnék ha nem jutna eszembe percenként.Egész napomat az teszi ki hogy rola álmodozok hogy de jo lenne ha itt lenne melletem.De erre már semmi esély már uj barátja van mondjuk elég hamar bepasizot nem kellet egy hét se neki.Én meg csak várok hát ha egyszer vissza adja nekem a sors.5 honapja szenvedek ez már nagyon hosszu idö kezdek megijedni hogy a rabja lettem és soha nem felejtem el.Még mindig szerelmes vagyok belé.
2018. febr. 1. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne keseregj haver. Én is íg jártam. Senki se ugyan olyan. Nincs megszabva hogy ki mennyi idő múlva teszi túl magát egy szakításon. Légy türelmes. Majd jön más, kibe jobban beleszeretsz.
2018. febr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugi,az a pasi nem egy hét alatt került képbe,ott volt az már jóval előtte is csak a csajod egy gerinctelen biztosból a biztosba játékos.
2018. febr. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia,


Meddig voltatok együtt? Mi volt a szakitás indoka? Most pasizott be frissen, vagy már aznnal szakitás után?

2018. febr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5 hónap? Én másfél-két évig szenvedtem. De idővel elmúlik, ne aggódj. Csak akarj változni, foglald el amgad.
2018. febr. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem akarod feldolgozni.
2018. febr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!