Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért érzek félelmet ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek félelmet ha eszembe jut?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy olyan problémával fordulok hozzátok ami teljesen gátol mint a magánéletemben mint a munkahelyemen. Nem tudja senki, nem is szeretném de lássák rajtam hogy nincs minden rendben. Nagyjából 1.5 éve szakítottam az exemmel, 5 éves kapcsolat volt, első szerelem és 18 éves koromban jöttünk össze. Ő akkor volt 16. Na most 2 hónapja elköltöztem othonról 1 várossal arréb attól a falutól ahol ő lakik és abban a faluba járok be dolgozni minden nap. Na most mivel közel vagyok hallok róla néhány dolgot és 1x találkoztam is vele a hét elején de csak jött szembe kocsival miközben vezettem én is. Azóta minden éjjel vele álmodok és valamiért rohadtul hiányzik, olyan dolgokat tudok meg arról az időszakről amikor még eggyüt voltunk hogy hányingerem van tőle szóval ez ilyen elég vegyes érzés ha rágondolok. A problémám hogy pánikrohamot kaptam valamelyik estén és azelőtt nekem ilyenem sosem volt. Mivel egyedül lakom ezért kicsit aggasztó volt. Azóta minden nap ha rágondolok elkap a félelem. De nem tudom mitől vagy kitől, csak rohadtul félek mint egy gyáva sz.r már elnézést pedig ez nem jellemző rám. Szeretnék segítséget kérni tőletek mi lehet a megoldás vagy mik a tapasztalatok ha valakinek volt hasonló hogy miért félek mindentől és mindenkitől olyankor? miért érzem magam olyan elcseszettül elveszve? Pont úgy érzem magam olyankor mint szakítás után, egó libidó meg ilyenek a béka segge alatt... még nem vagyok rajta túl, az világos. Mégsem hiszem hogy ez a normális reakció ilyenkor. Kérlek segítsetek. Köszönöm.


23F



2018. febr. 1. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem ilyen nem volt, de én a te helyedben felkeresnék egy pszichológust. Az egészséged nem kéne, hogy erre rámenjen.
2018. febr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szorongás. Járj gyakrabban társaságba, ismerkedj társkereső oldalakon; van egy raklapnyi a neten. Aztán idővel rájössz, hogy nem csak ő létezik kerek e világon. Nem mondom, hogy ez követendő példa, de én 42 évesen találtam meg életem párját, előtte rengeteget csalódtam.
2018. febr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonlo a szitu csak mi nem jàrtunk annyi ha eszembe jut este éjjel nem tudok aludni és csak ö jàr a fejembe .Nem tudom kiverni őt mindent megteszek pedig de nehéz igy is esténként ideges leszek ha rágondolok .
2018. márc. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!