Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek én gondolom rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én gondolom rosszul?

Figyelt kérdés
4 honapig voltunk együtt a barátnömel akit nagyon szeretek a mai napig is.Voltak dolgok amiket nem kellet volna mondanom neki de ha igazán szeretett volna akor leült volna velem megbeszélni hogy öt mi zavarja mi nem.Mindig csak vigyorgot ha kérdeztem töle hogy van e valami baja mindig azt mondta nincs.Erre elhagyott hogy már nem szeret persze nem személyesen.Azt irta hogy mindig nyomtam a hülyeségeimet.Meg hogy én dobtam el magamtol.De érdekes pár nap mulva már egy csávoval talizgatot már együtt vannak.Ha tényleg szeretet volna nem birt volna másal lenni pár nap mulva.Én azota is egyedül vagyok ennek már 4 honapja.Nem is birnék randizni még mindig öt szeretem.
2018. febr. 1. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a csajt próbáld meg elfelejteni. 4 hónap után szakított veled, aztán már mással van, nem igazán szerethetett téged.
2018. febr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem ült le veled megbeszélni a problémàit még meg sem eröltette magàt .Ez sokat elàrul rola .Nem szerethetett ha màr màs pasi kezêt fogja a tied hejett.Felejsd el.
2018. febr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!