Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gondolom rosszul?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogyha két ember egy pàrt alkot akkor,ha valamiben nem értenek egyet akkor azt nem kell a külvilágnak tudnia,kifelé erős összetartó pár képét kell mutatni, majd az esetleges problémákat,más véleményt egymás között megbeszélni,de mindig kiállni a másikért. Mondok egy példát.a pár egyik tagja összeveszik a saját szülőjével,de a pár másik tagja hiába hallgatja végig a beszélgetést nem megy a vita után a párja után hanem ottmarad a szülővel. Ezt én egyértelműen nem kiállásnak gondolom.Pitiáner dolognak tűnhet ez csak egy példa volt de alapvetően szerintem ez a kapcsolatot határozza meg,hogy ha nem is értünk egyet a másik véleményével akkor is mellé állunk. Érdekelne erről a véleményetek, nem írok direkt nemeket,hogy elfogulatlanul írjatok véleményt.

2017. ápr. 11. 22:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vagyok vele, hogy támogasson DE mondja meg az ő véleményét akármennyire is ellenem szól. De ha mások előtt faképnél hagy, azt nehezen nyelem le.
2017. ápr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%

Hiába nem írsz nemeket, érződik hogy nő vagy.

Értem mire gondolsz, valamilyen szinten igazad van, de nem mindenki gondolja így, szóval ez max. rosszul eshet, de azért nem válóok.

2017. ápr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A véleménye engem is érdekel,sőt meg is hallgatom őt. A probléma az, hogy nem áll ki mellettem mások előtt,még ha szerinte hót fa**ág is amit mondok akkor is mellettem kéne állnia hisz z egy kapcsolat/házasság alapja.
2017. ápr. 11. 22:57
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, ment a zöld kéz. Még annyi hogy fordított eset is fenn állt,megvártam mìg a vitának vége majd elmentem a párom után, eszembe nem jutott volna, hogy anyukájával ott maradjak,esetleg bájcsevegjek vele. Talán közrejátszik benne a köztünk lévő korkülönbség,de ezek a dolgok nagyon rányomják a bélyegét a kapcsolatunkra.
2017. ápr. 11. 23:11
 5/17 anonim ***** válasza:
60%

Van pár lehetőség:

1. nem tudjuk, miért veszik össze a szülőkkel. Lehet, azért

nem megy utána, mert úgy érzi, jobb, ha egyedül hagyja ak-

kor, de az is lehet, hogy kiosztja a szülőket. Én minden

szívfájdalom nélkül megteszem :)

2. Ha hót f**ság amit mond a másik, akkor lehet hülyén

nézek rá, de nem fogom kivédeni mások előtt, inkább én

mondom meg neki, de úgy, hogy ne vegye rossz néven. Hidd

el, elő lehet adni úgy is valamit, hogy a másik ne érezze

vereségnek. De ezt megint embere válogatja.


Konkretizálni kellene, mert nem mindegy, mi a téma.

2017. ápr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem osztja ki a szülőket...pl.Volt egy vitám anyukámmal amihez neki semmi köze,de vita után ott maradt anyukámmal és nem pedig velem jött onnan el. Ez apróságnak tűnhet de az ilyen kis dolgokban sem áll mellém,mi lesz ha valami nagyobb probléma jön? Csalódok benne mindig az a baj...
2017. ápr. 11. 23:30
 7/17 anonim ***** válasza:

Picit konkrétabban a vitáról?


Már csak azért, mert lehet, hogy úgy érezte, akkor jobb

neked, ha egyedül lehiggadsz, nem?

2017. ápr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Sajnos nem.Anyával kapcsolatos volt a vita.De köszönöm a véleményeket ti legalább meghallgattatok,neki mikor próbáltam mondani belémfojtotta a szót,meg sem hallgatott.Ment a zöld mindenkinek. :)
2017. ápr. 11. 23:48
 9/17 anonim ***** válasza:
Jól gondolod, egy párnak össze kell tartani akár a szülők ellenében is.
2017. ápr. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha érzem, hogy "hót fa**ágot" mond, akkor valószínűleg még ott helyben próbálnám meggyőzni, hogy gondolkodja meg még egyszer. Mégis miért álljak ki valami mellett, amivel magam sem tudok egyetérteni?
2017. ápr. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!